Warning: preg_match() expects parameter 2 to be string, array given in /home/svauja/domains/sviesossauja.lt/public_html/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 417

Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /home/svauja/domains/sviesossauja.lt/public_html/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 489
Žmogus kitokiu žvilgsniu - Vienuolikta laida - Šviesos Sauja

Žmogus kitokiu žvilgsniu – Vienuolikta laida

Žmogus kitokiu žvilgsniu – Vienuolikta laida

MODERNI RAGANA 

Šiandien susipažinsite su rašytoja Egle, dar kitaip žinoma kaip Moderni Ragana. Nuo vaikystės jautusi, kad bus rašytoja, pagaliau išleido savo pirmajį debiutą - knygą pavadinimu "Po ledu". Mūsų pokalbis pilnas išmintingų įžvalgų, pasidalinimų, kuriuos per savo patirtis Eglė suvokė, užrašė į knygą bei dalinasi su kitais socialinėje erdvėje. "Mes augame per meilę" - tvirtina ji, "fizinė būtis yra tik vienas šio gyvenimo aspektų...". Paklausta, kas yra gyvenimo esmė, ji neabejodama atsako: "išsipildyti per meilę".

Apibūdindama save, Eglė sako: "Esu žmogus, kaip ir visi, keliaujantis savo gyvenimo kelionę, o rašymas tėra vienas iš būdų tą kelionę matyti, patirti ir pasidalinti. Kažkada vis pamanydavau, kad gaunu daugiau išbandymų nei kiti, keistų situacijų, kurių nenusipelniau ir su kuriomis neturiu kompetencijos tvarkytis. Kelerius metus trukusios vidinės derybos ir karas su jau išsigyvenusia "tiesa", atvedė mane ten, kur esu šiandien. Tai kelias į save, kasdieninis pasirinkimas būti geresniu žmogumi. Nebesiderėti nei su savimi, nei su Dievu, o išgirsti. 

Mus sudegina tam, kad atgimtume, o atgimę - rastume prasmę, kurios ankstesnėje būsenoje negalėjome patirti. Ir tai, kas regisi mūsų skausmais, galiausiai tampa dovanomis, kurių patys nei už ką savo noru nepirktume."

 

Facebook paskyra: https://www.facebook.com/ModerniRagana/

Instagram paskyra: https:// www.instagram.com/moderni_ragana/

Knyga "Po ledu" netrukus pasirodys prekyboje, įsigyti galite čia: https://www.knyguklubas.lt/po-ledu

Dalintis
FacebookEmailCopy Link

Susiję įrašai

Eiti prie įrankių juostos