Warning: preg_match() expects parameter 2 to be string, array given in /home/svauja/domains/sviesossauja.lt/public_html/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 417

Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /home/svauja/domains/sviesossauja.lt/public_html/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 489
Žmogus Kitokiu Žvilgsniu - šeštoji laida - Šviesos Sauja

Žmogus Kitokiu Žvilgsniu – šeštoji laida

Žmogus Kitokiu Žvilgsniu – šeštoji laida

Lana Kutkytė

Aš žinojau kuo būsiu nuo pat vaikystės" - sako Lana, astrologė, rebefingo ir meditacinių stovyklų rengėja, visą savo gyvenimą gyvenanti "kitaip" nei daugelis žmonių. "Mano veikla yra ir mano hobis, ir pragyvenimo šaltinis, ir malonumas, ir misija, ir gyvenimo būdas - ar gali būti geriau?". Lana papasakos apie sąmoningo kvėpavimo galią, kaip žmonėms atsirinkti praktikas, kad jos būtų efektyvios.

Lana Kutkytė yra rebefingo (sąmoningo kvėpavimo), meditacijos mokytoja, turinti daugiau nei 14 metų patirtį ir pravedusi virš 5000 rebefingo sesijų, astrologė, metaforinių kortų specialistė, Dvasinio tobulėjimo centro "Sadhana" įkūrėja, vadovė, seminarų ir stovyklų vedėja, nuolat tobulinanti savo žinias Lietuvoje bei užsienyje.

Internetinė svetainė: http://www.sadhanacentras.lt

 
 
 
 
20 proc. nuolaida taikoma pirmiems penkiems laimingiesiems, norintiems sutikti Naujų metų naktį meditaciniame vakare. Dėl detalių kreipkitės tiesiogiai į Laną Kutkytę.
Dalintis
FacebookEmailCopy Link

Susiję įrašai

Eiti prie įrankių juostos