Warning: preg_match() expects parameter 2 to be string, array given in /home/svauja/domains/sviesossauja.lt/public_html/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 417

Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /home/svauja/domains/sviesossauja.lt/public_html/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 489
Žmogus kitokiu žvilgsniu - dešimtoji laida - Šviesos Sauja

Žmogus kitokiu žvilgsniu – dešimtoji laida

Žmogus kitokiu žvilgsniu – dešimtoji laida

ERIKA GINTALIENĖ

Erikos entuziazmas ir gyvenimo džiaugsmas tikrai užkrečiantis, tuo įsitikinsite pažiūrėję šią laidą. Ji save vadina holistinio gyvenimo propaguotoja ir drąsiai pasakoja apie sunkiausią išbandymą, kuris privertė rimtai susimąstyti ir keisti savo gyvenimo būdą. Mažiausio sūnaus liga paskatino Eriką melstis, gilintis į save ir pasirinkti patį netikėčiausią metodą, kad galėtų padėti sūnui sveikti. Neįtikėtina šios moters istorija įkvepia ir džiugina tuo pačiu metu. 

"Esu aktyvi  holistinio judėjimo pasekėja" sako Erika, "nuolatos dalyvauju tarptautiniuose mokymuose ir konferencijose, įgijau energinio masažo su terapinėmis lakiosiomis substancijomis įgūdžių - esu sertifikuota Raindrop technik ® instruktorė jau 5 metus. Sąmoningai pasirinkau savo kelią su  Young Living: šviesti ir įgalinti žmones keistis, kurti savo gyvenimo būdą, derantį su širdies balsu."

 
Nuoroda į svetainę: www.culicante.com
 
Facebook paskyra: Erika Gintaliene
 
Nemokamą konsultacija norintiems sužinoti:  nuo ko pradėti kurtis savo gyvenimo būdą, kaip pažinti holistinę aromaterapiją, kaip pakeisti įprastą vaistinėlę į holistinę, augalinę. Suteikiama 24% nuolaida produktams. 
 
 
Dalintis
FacebookEmailCopy Link

Susiję įrašai

Eiti prie įrankių juostos