Warning: preg_match() expects parameter 2 to be string, array given in /home/svauja/domains/sviesossauja.lt/public_html/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 417

Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /home/svauja/domains/sviesossauja.lt/public_html/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 489
Žmogus Kitokiu Žvilgsniu - aštuntoji laida - Šviesos Sauja

Žmogus Kitokiu Žvilgsniu – aštuntoji laida

Žmogus Kitokiu Žvilgsniu – aštuntoji laida

JANINA DŽIAUTIENĖ

Šios laidos viešnios veiklų sąrašas ganėtinai ilgas: organizatorė, kūrėja, trenerė, prezidentė, vedlė, terapeutė - nuostabus pavyzdys, kaip viskas gali tilpti žmoguje, jeigu jis tik to nori. Jana atvirauja apie savo gyvenimo iššūkius, išbandymus, patirtis, kurios negailestingai "ugdė" šią meniškos sielos moterį ir atvedė ją prie lemtingų suvokimų. "Nemokėjau mylėti, nes tiesiog nežinojau kas yra ta meilė" - prisipažins pašnekovė šypsodamasi, o išgyventą ligą meiliai pavadins "vėžiuku".

Janina savo svetainėje www.laimesformule.lt rašo:
 
"Šiandien dienai visus išgyvenimus priimu kaip neįkainojamas Gyvenimo pamokas atvėrusias mano suvokimą ir sąmoningumą BŪTI TIKRU ŽMOGUMI. BŪTI SAVIMI.
Nesu tobula ar ideali, nesu guru ir sunkiai dar vis verčiasi liežuvis save vadinti Mokytoja, koučere ar kt., bet… su Jumis dalinuosi tai, ką turiu. LAIME. Laime, būti Savimi.
Laime, džiaugtis gyvenimu.
Laime, mėgautis visais gyvenimo malonumais.
Laime, daryti tai, ko trokšta širdis.
Laime, dalintis visu tuo, ką atradau, su Jumis."
 
 
 
Dalintis
FacebookEmailCopy Link

Susiję įrašai

Eiti prie įrankių juostos