Warning: preg_match() expects parameter 2 to be string, array given in /home/svauja/domains/sviesossauja.lt/public_html/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 417

Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /home/svauja/domains/sviesossauja.lt/public_html/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 489
Dienoraštis - Viskas, kas susiję su laime, yra lengva - Šviesos Sauja

Dienoraštis – Viskas, kas susiję su laime, yra lengva

Dienoraštis – Viskas, kas susiję su laime, yra lengva

Laimė neturi būti uždirbama kruvinu prakaitu. Viskas, kas susiję su laime, yra lengva.
 
Laiminga savijauta ateina tyliai, su lengvumu, laisvai plazdėdama vėjyje. Ji tokia vėjavaikiška, subtili, tačiau be galo skvarbi, tarsi saulės šviesa ankstyvą rytą. Dažnai net nepajunti jos priartėjimo, tik nejučia pagauni save džiaugsmingam šėlsme, kvatojime.. užregistruoji tą blykstelėjimą.. ir tą sekundės dalį sąmoningai supranti, kad esi laiminga.. o tada jautiesi pilna, lengvutė it pienės pūkelis, tokia žydinti, it nuostabiausio grožio gėlė.
 
Keista, kai pagalvoji - tomis akimirkomis pamiršti savo vardą, visus vargus, visas nesėkmes, problemas ir nuoskaudas.. laimės jausmas viską nuplauna lyg galinga vandenyno banga..
Atrodo, kad atsinaujina gyvenimas, atrodo, kad pasisemi naujų jėgų iš kažkokio neregimo, neišsenkančio šaltinio.  Rodos, stovi tiesesnė, atviresnė, su smalsumu ir linksmumu stebėdama gyvenimą. Gyvenimo kelionė tampa prasmingesnė, turtingesnė.
 
Laiminga savijauta suteikia absoliučią laisvę iki širdies gelmių jausti gyvenimą, mėgautis patirtimis, mylėti žmones. Todėl ir tu, kaip ta laimė, ieškok lengvumo.. Kiekvienoje dienoje, situacijoje, žmoguje ieškok šviesenio atspalvio, detalės, kuri praplės tavo šypseną, mažmožio, kuris užpildys lengvumu.. tokioje būsenoje atmink, kad viskas, kas susiję su laime, yra lengva.
 
Todėl ir aš straksiu saulės nuplieksta per pavasarį ir skaičiuoju laimingas akimirkas..
 
Su meile,
Laiminga Elurija 
2015
Dalintis
FacebookEmailCopy Link

Susiję įrašai

Eiti prie įrankių juostos