Virtuali vienkartinė konsultacija

Virtuali vienkartinė konsultacija

VIRTUALI koučingo konsultacija vyksta 90 min., Skype, be pertraukų.

Visi mes turime problemų, susiduriae su iššųkiais ir sunkumais savo gyvenime. Virtuali koučingo konsultacija padės sutelkti dėmesį į tai, kas prašosi jūsų dėmesio, suteiks galimybė rimtai pasigilinti į priežastis, pasėkmes ir leis ieškoti sprendimo būdų.

Ši konsultacija ideali toms moterims, kurios moka dirbti su savimi, taiko saviugdos praktikas, ir žino, kad yra atsakingos už savo gyvenimą pačios. Jeigu nori užfiksuoti savo progresą, išsikelti naujus tikslus, rasti kūrybingus problemų ar iššūkių sprendimus, ši konsultacija Tau.

Taip pat tinka norint išsiaiškinti asmeninio arba profesinio užstrigimo priežastis vidinių konfliktų sprendimų paieškai. Jeigu nori apsvarstyti konkrečią situaciją netradiciškai, bet efektyviai, ir išsiaiškinti alternatyvius būdus kaip ją spręsti - ši konsultacija tau.

Literatūros sąrašas, veiksmų planas, pagalbinės priemonės taip pat įeina į kainą.

Ir beabejo tinka moteriai, kuri nori persilaužti per kliūtis ir toliau siekti savo svajonių bei užsibrėžtų tikslų. 

Apsilankyk virtualiame kalendoriuje ir pasirink tinkamą datą bei laiką. Apmokėti galima banko pavedimu, tau bus atsiųstos visos detalės po registracijos. Tavo pasirinktas laikas bus patvirtintas elektroniniu paštu. Taip pat gausi paštu paruošiamuosius klausimus prieš susitikimą, taipogi priminimus, kad nepraleistumei sutarto susitikimo.

Datą ir laiką galima keisti likus 24 val. iki susitikimo.

 

VIRTUALIOS KONSULTACIJOS KAINA 

Atsiprašome, Elada individualiai nebekonsultuoja

Registruokis, laisvų vietų skaičius ribotas. Iki pasimatymo.

 

Dalintis
FacebookEmailCopy Link

Susiję įrašai