Virtuali vienkartinė konsultacija

Virtuali vienkartinė konsultacija

VIRTUALI koučingo konsultacija vyksta 90 min., Skype, be pertraukų.

Ši konsultacija ideali toms klientėms, kurios yra dirbusios su koučingo specialistu anksčiau ir nori užfiksuoti savo progresą, išsikelti naujus tikslus, rasti kūrybingus problemų ar iššūkių sprendimus.

Taip pat tinka norint išsiaiškinti asmeninio arba profesinio užstrigimo priežastis vidinių konfliktų sprendimų paieškai. Jeigu nori apsvarstyti konkrečią situaciją netradiciškai, bet efektyviai, ir išsiaiškinti alternatyvius būdus kaip ją spręsti - ši konsultacija tau.

Literatūros sąrašas, veiksmų planas, pagalbinės priemonės taip pat įeina į kainą.

Ši konsultacija tinkamiausia toms klientėms, kurios psichologiškai pasiruošusios atlaikyti didelį savianalizės krūvį, tiksliai žino kokią situaciją, asmeninę ar profesinę, nori išanalizuoti. Tinka savarankiškai, ambicingai, sugebančiai save motyvuoti, gerai save pažįstančiai moteriai, kuri nori persilaužti per kliūtis ir toliau siekti savo svajonių bei užsibrėžtų tikslų savarankiškai. 

Prieš apmokėjimą apsilankyk virtualiame kalendoriuje ir pasirink tinkamą datą bei laiką. Po apmokėjimo tavo pasirinktas laikas bus patvirtintas elektroniniu paštu. Taip pat gausi priminimus kad nepraleistumei sutarto laiko. Datą ir laiką galima keisti likus 24 val. iki susitikimo.

Registracija

 

VIRTUALIOS KONSULTACIJOS KAINA - £133

 

Dalintis
FacebookEmailCopy Link

Susiję įrašai