Tv3 laidoje “Sveikas žmogus”

Tv3 laidoje “Sveikas žmogus”

2012 m. Elados pirmosios saviugdos knygos „Menas būti laimingam“ pristatymas Vilniuje.

TV 3 televizijos laidos „Sveikas žmogus“ vedėja Andžela Labanauskienė domisi apie tai kas yra tikroji laimė ir kaip jos siekti. Sužinosite, kad kiekvienam laimė yra labai individuali, savita emocinė būsena, kurią iš tikrųjų pasirenka pats žmogus. Laimė yra asmeninis, autentiškas, originalus kiekvieno žmogaus pasirinkimas. 

Kaip pasitikrinti ir įsitikinti, kad ta laimė yra Tavo, o ne padiktuota tėvų, draugų, visuomenės? Ar tikrai reikia atsiriboti nuo kitų nuomonės ir lūkesčių tam kad susikurtume savo laimę? Ar tarp tikros laimės ir sveikatos galime dėti lygybės ženklą? Ar kelias į laimę eina per visapusę kūno, proto ir sielos darną? Ar tikrai laimingų tėvų laimingi ir vaikai? Ar vaikai perima elgesio, bendravimo modelius? Ar galima išmokti būti laimingam?

Na ir, žinoma, daugiau išgirsite apie tikrają meilę sau, laimę, ir kaip tai siejasi. Ar mylintis save žmogus iš tikrųjų jaučiasi laimingesnis? 

Menas - tai sugebėjimas kurti, mokėjimas dailiai, nepriekaištingai, gerai ką nors daryti. Tai meistriškumas - piešti, šokti, bendrauti, gaminti, rašyti knygas ir netgi mylėti. Štai taip aš suprantu gyvenimą. Mes gimstame nemokėdami nei vaikščioti, nei sėdėti, nei kalbėti. Turbūt nepykstate ant kūdikio, kad jis nevaikšto, pats savęs nepamaitina ir nenuina į tualetą atlikti savo higienos reikalų. Jis dar mažas. Taip pat neturėtume pykti ant tų žmonių, kurie dar neišmoko suprasti, atleisti ar būti linksmi ir laimingi. Mes visi mokomės gyvenimiško meistriškumo ir, deja, esame skirtingose šios mokyklos klasėse. Kai kuriems užtenka vienos pamokos, kitiems prireikia viso gyvenimo. Aš tikiu kad geras mokinys turi ruoštis iš anksto. 
 Žmogaus sugebėjimas gyventi ir yra menas būti laimingam!
Vienas bendras bruožas jungia laimingus žmones sugebančius nugyventi prasmingą gyvenimą - tai yra noras mokintis.
Kol jausitės kažko nežiną, būsite atviri idėjoms ir patarimams. Kol būsite atviri, sulauksite ne tik padėjėjų ir paramos, bet ir palaikymo bei kitų atsidavimo. Neišvengsite ir nuostabių likimo staigmenų, kai atrodys, kad gyvenimas jus nori apiberti išsikirtinai tik dovanomis. Tikiu, kad Laimės dėsniai padės jums lavinti naują požiūrį į gyvenimą, ugdyti kilnius charakterio bruožus ir suteiks jums noro bei entuziazmo būti dar truputį leimingesniais negu esate šiandien. Atminkite, kad nepritaikytas praktikoje laimės dėsnis taip ir liks teorija, prikeverzota kažkokioje filosofinėje knygoje. Jeigu norite įvaldyti gyvenimą, imkitės darbo, ir rezultatai šnekės patys už save.
Iš Elados Eimaitės knygos "Menas būti laimingam"

Laida iš sveikaszmogus.lt archyvo https://www.sveikaszmogus.lt/VIDEO-video782-Elada_Eimaite_Elurija_Menas_buti_laimingam_(visas_interviu)

Dalintis
FacebookEmailCopy Link

Susiję įrašai

Skip to toolbar