Tv Laidos

Žmogus kitokiu žvilgsniu - pirmoji laida

Vilma sako, kad "tikrasis mūsų Guru - Mokytojas yra mūsų viduje". Sąmoningai dvasiniu keliu einanti  virš 30 metų moteris tikrai turi ką papasakoti ir daug kuo pasidžiaugti. Laidoje išgirsite kaip prasidėjo Vilmos ieškojimai, ir kur atvedė tas ilgas kelias.

Žmogus kitokiu žvilgsniu - antroji laida

"Debesų pievos piemuo" - taip save pristato Kęstutis - "nemėgstu etikečių" nusišypso. Į kiekvieną klausimą atsakydamas, turi po ranka tinkamą išmintingą citatą iš filosofinių veikalų, vaizdingą palyginimą iš tikro gyvenimo ir savos "keliautojo" patirties.

Žmogus kitokiu žvilgsniu - trečioji laida

"Aš tikiu, kad yra sielos, iš visiškos tamsos einančios į šviesą, ir kitos - iš šviesos į dar didesnę šviesą" - dalinasi savo įžvalgomis parapsichologė Džiuljeta. "Nors tikiu lengvu ėjimu, mano kelias buvo pakankamai skausmingas" - priduria šios laidos pašnekovė. "Išdrįsti pažvelgti į savo vidinę tiesą – didelis darbas, bet jį dirbant randame Dievą."

Žmogus kitokiu Žvilgsniu - ketvirtoji laida

Susipažinkite, šiandien kalbamės su aktoriumi, režisieriumi, rašytoju, dzenbudistų vienuoliu Kęstučiu Marčiulynu – Bo Haeng Sunimi. "Kokia kančia turi būti, kad tu suprastum, kad užmiršai dvasinius dalykus" - sako vienuolis, apibūdindamas žmonių kančias ir kitus "prisirišimus".

Dalintis
FacebookEmailCopy Link