Warning: preg_match() expects parameter 2 to be string, array given in /home/svauja/domains/sviesossauja.lt/public_html/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 417

Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /home/svauja/domains/sviesossauja.lt/public_html/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 489
Tv Laidos - Šviesos Sauja

Tv Laidos

Žmogus kitokiu žvilgsniu - Dvylikta laida

Ciklo pabaigai jūsų laukia maloni staigmena: Elada iškeičia savo vedėjos kedę į laidos pašnekovės. Ir vedėjos rolėje atsidūrusi Raimonda (ciklo bendra-kūrėja), ir Elada pokalbyje dalinasi savo gyvenimo patirtimis, kurios tik patvirtina visų buviusių pašnekovų pasidalintas įžvalgas apie žmogaus egzistenciją. 

Žmogus Kitokiu Žvilgsniu - Vienuolikta Laida

Šiandien susipažinsite su rašytoja Egle, dar kitaip žinoma kaip Moderni Ragana. Nuo vaikystės jautusi, kad bus rašytoja, pagaliau išleido savo pirmajį debiutą - knygą pavadinimu "Po ledu". Mūsų pokalbis pilnas išmintingų įžvalgų, pasidalinimų, kuriuos per savo patirtis Eglė suvokė, užrašė į knygą bei dalinasi su kitais socialinėje erdvėje. "Mes augame per meilę" - tvirtina ji.

Žmogus kitokiu žvilgsniu - dešimtoji laida

Erikos entuziazmas ir gyvenimo džiaugsmas tikrai užkrečiamas, tuo įsitikinsite pažiūrėję šią laidą. Ji save vadina holistinio gyvenimo propaguotoja ir drąsiai pasakoja apie sunkiausią išbandymą, kuris privertė rimtai susimąstyti ir keisti savo gyvenimo būdą. Mažiausio sūnaus liga paskatino Eriką melstis, gilintis į save ir pasirinkti patį netikėčiausią metodą, kad galėtų padėti sūnui sveikti. Neįtikėtina šios moters istorija įkvepia ir džiugina tuo pačiu metu.

Žmogus Kitokiu Žvilgsniu - Aštuntoji Laida

Šios laidos viešnios veiklų sąrašas ganėtinai ilgas: organizatorė, kūrėja, trenerė, prezidentė, vedlė, terapeutė - nuostabus pavyzdys, kaip viskas gali tilpti žmoguje, jeigu jis tik to nori. Jana atvirauja apie savo gyvenimo iššūkius, išbandymus, patirtis, kurios negailestingai "ugdė" šią meniškos sielos moterį ir atvedė ją prie lemtingų suvokimų. "Nemokėjau mylėti, nes tiesiog nežinojau kas yra ta meilė" - prisipažins pašnekovė šypsodamasi, o išgyventą ligą meiliai pavadins "vėžiuku".

Žmogus Kitokiu Žvilgsniu - Devintoji Laida

Laidos pašnekovė Valerija papasakos apie tai, kas yra dvasiška prigimtis. Klausydami pokalbio sužinosite apie tris žingsnius, kuriuos darė pati Valerija, kad sustiprintų ryšį su savo vidumi ir galėtų gyventi harmoningesnį gyvenimą. Įgijusi sielos transformacijos terapeutės kvalifikaciją, Londone organizuoja pokalbius dvasinėmis temomis tiems, kurie nori pagaliau išmokti matyti pasaulį sielos ir širdies akimis.

Žmogus kitokiu žvilgsniu - septintoji laida

"Nuo pat vaikystės jaučiau kažkokį troškulį" - pradės savo pasakojimą Jolanta - "ir niekad negalėjau suvokti, kas tai yra". Išgirsite apie Jolantos ieškojimus, apie išbandytas praktikas, ieškant to, kažko nepaaiškinamo. Kalbėsimės apie vidinę tylą, akistatą su baimėm ir kaip nepaaiškinamas troškulys virto į svarbiausią suvokimą, kad "viskas sukasi apie meilę".

Žmogus Kitokiu Žvilgsniu - Šeštoji laida

"Aš žinojau kuo būsiu nuo pat vaikystės" - sako Lana, astrologė, rebefingo ir meditacinių stovyklų rengėja, visą savo gyvenimą gyvenanti "kitaip" nei daugelis žmonių. "Mano veikla yra ir mano hobis, ir pragyvenimo šaltinis, ir malonumas, ir misija, ir gyvenimo būdas - ar gali būti geriau?". Lana papasakos apie sąmoningo kvėpavimo galią, kaip žmonėms atsirinkti praktikas, kad jos būtų efektyvios.

Žmogus kitokiu žvilgsniu - penktoji laida

Dviejų saviugdos knygų autorė Ilona savo veikla skatina žmones išsilaisvinti. Ji teigia, kad kiekvienam šiame gyvenime svarbu suvokti egzistencinį klausimą "kas aš esu?", bet ne per knygas, kitų mokymus, o "per savo paties pajautimą".

Žmogus kitokiu Žvilgsniu - ketvirtoji laida

Susipažinkite, šiandien kalbamės su aktoriumi, režisieriumi, rašytoju, dzenbudistų vienuoliu Kęstučiu Marčiulynu – Bo Haeng Sunimi. "Kokia kančia turi būti, kad tu suprastum, kad užmiršai dvasinius dalykus" - sako vienuolis, apibūdindamas žmonių kančias ir kitus "prisirišimus".

Žmogus kitokiu žvilgsniu - trečioji laida

"Aš tikiu, kad yra sielos, iš visiškos tamsos einančios į šviesą, ir kitos - iš šviesos į dar didesnę šviesą" - dalinasi savo įžvalgomis parapsichologė Džiuljeta. "Nors tikiu lengvu ėjimu, mano kelias buvo pakankamai skausmingas" - priduria šios laidos pašnekovė. "Išdrįsti pažvelgti į savo vidinę tiesą – didelis darbas, bet jį dirbant randame Dievą."

Žmogus kitokiu žvilgsniu - antroji laida

"Debesų pievos piemuo" - taip save pristato Kęstutis - "nemėgstu etikečių" nusišypso. Į kiekvieną klausimą atsakydamas, turi po ranka tinkamą išmintingą citatą iš filosofinių veikalų, vaizdingą palyginimą iš tikro gyvenimo ir savos "keliautojo" patirties.

Žmogus kitokiu žvilgsniu - pirmoji laida

Vilma sako, kad "tikrasis mūsų Guru - Mokytojas yra mūsų viduje". Sąmoningai dvasiniu keliu einanti  virš 30 metų moteris tikrai turi ką papasakoti ir daug kuo pasidžiaugti. Laidoje išgirsite kaip prasidėjo Vilmos ieškojimai, ir kur atvedė tas ilgas kelias.

Dalintis
FacebookEmailCopy Link
Eiti prie įrankių juostos