Warning: preg_match() expects parameter 2 to be string, array given in /home/svauja/domains/sviesossauja.lt/public_html/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 417

Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /home/svauja/domains/sviesossauja.lt/public_html/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 489
Asmeninio tobulėjimo grupė moterims 04.14 - 05.19.2015, Londonas - Šviesos Sauja

Asmeninio tobulėjimo grupė moterims 04.14 – 05.19.2015, Londonas

Asmeninio tobulėjimo grupė moterims 04.14 – 05.19.2015, Londonas

04.14 – 05.19.2015
Kiekvieną antradienio vakarą, Londone

Mokymai truks 6 savaites, antradienio vakarais. Pasinerkite į stimuliuojančią ir motyvuojančią erdvę, kurioje galėtumėte augti, skleistis ir stiprėti. Jeigu esate kryžkelėje, norite pagerinti savo savijautą, atrasti motyvacijos įgyvendinti užsibrėžtus tikslus arba sutikti bendraminčių, ieškančių laimės - ši grupė kaip tik jums!

Užsiėmimai tęsis apie dvi valandas, kurių metu medituosime, dirbsime su jūsų mąstymu ir įsitikinimais. Naudosime įvairias gyvenimo koučingo technikas padėsiančias jums išsigryninti mintis. Mokinsimės stebėti savo emocijas, analizuosime įsitikinimus, mąstymo trukdžius. Tai švelnus, bet transformuojantis procesas. Grupės aplinkoje jausitės drąsiau ir linksmiau.

Įgytos žinios ir suvoktos tiesos padės gyventi šviesesnį, prasmingesnį gyvenimą. Gvildenamos temos:  moralinės vertybės, ribojantys įsitikinimai, meilė sau, svajonių kūrimas ir įgyvendinimas, meditacijos reikšmė ir vertė, pasitikėjimas savimi ir  tikrosios laimės receptai.

Kad užsitikrintumėte vietą kreipkitės elektroniniu paštu elurija@sviesossauja.lt.
Telefonas pasiteiravimui 07867361770.
Pirmas susitikimas balandžio 14 dieną, antradienį, 6:45 val. vakare. Paskutinis - gegužės 19 d.
Planuojama susitikimo vieta - Pimlico. 

Dalintis
FacebookEmailCopy Link

Susiję įrašai

Eiti prie įrankių juostos