Warning: preg_match() expects parameter 2 to be string, array given in /home/svauja/domains/sviesossauja.lt/public_html/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 417

Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /home/svauja/domains/sviesossauja.lt/public_html/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 489
Meilės sau kursas | Šviesos Sauja - Erdvė asmeniniam tobulėjimui

Meilės sau kursas – savarankiškos studijos internetu

Ar esi pasiruošusi save pamilti?

Nori jaustis laimingesnė? Laisvesnė? Linksmesnė?

Nori pagaliau save iš tikrųjų pamilti? Laisvai būti Savimi?

Svajoji apie vidinę ramybę, džiaugsmą, meilę, kurią gali spinduliuoti kietiems?

Nori save pažinti, atrasti savo tikrąjį „Aš“?

Nori labiau pasitikėti savimi? Suprasti savo emocijas?

Nori tiesiog džiaugtis savo gyvenimu ir Savimi?

Meilės Sau kursas yra sukurtas specialiai Tau, Moteriai, kuri pasiryžusi pagaliau pamilti Save!

Meilės Sau kursas sukurtas taip, kad padėtų tau įsigilinti į seniai rūpimus klausimus, leistų išsilaisvinti iš nežinios ir baimės, bei įkvėptų tave seniai lauktiems vidiniams pokyčiams.

Žinau, kaip tu jautiesi, pačiai teko išgyventi audrų, nerimo ir vienatvės naktų, žinau baimės skonį, nusivylimą ir begalinę širdgėlą. Tą vidinę kovą su savimi, nuolatinį nepasitenkinimą savo kūnu, išvaizda, elgesiu. Žinau, kaip sunku „banguoti“ supynėse, tarp geros nuotaikos ir nusivylimo, tarp baimės ir noro tikėti, kad kažkada bus geriau, tarp liūdesio ir laikino prašviesėjimo. Gerai žinau, kaip sunku savęs nemylėti.

Šis savarankiškas studijų kursas tobulas tau, jeigu:

Žaviesi besišypsančiomis, kažkokį nepaprastą gerumą ir šilumą spinduliuojančiomis moterimis, bet pati negali surasti to spindėjimo, nepaaiškinamo džiugesio, tu nori taip kaip jos, bet nerandi to vidinio spindėjimo.

Nesugebi pritaikyti išminties ir gerų patarimų perskaitytų knygose, jautiesi užstrigusi tarsi užburtame rate, vis bandai, pozityviai nusiteikti, tobulėti, bet sulaukti tikros laimės ir džiaugsmo, vidinės laisvės tau nesigauna.

Tavęs netenkina santykiai su artimaisiais, giliai viduje žinai, kad galėtų tie santykiai būti draugiškesni ir harmoningesni, tu nori būti pavyzdys savo vaikams, bet vėl susinervuoji, apšauki vaikus, jautiesi pavargus ir nebemoki pritaikyti pozityvo tikrame gyvenime.

Jauti, kad iš esmės tavo gyvenime galėtų būti geriau, šviesiau, tik neturi jėgų ar žinių kaip tai pasiekti. Jauti, kad esi verta gerų dalykų gyvenime, bet nemoki to susikurti, nori mylėti labiau save ir kitus, tik dažnai gaunasi atvirkščiai - išsilieji nepasitenkinimu ir pykčiu.

Nežinai nuo ko pradėti pozityvius pokyčius, nors skaitei krūvas knygų ir žinai visas "dvasines" tiesas, nori iš tiesų šypsotis, o ne apsimetinėti, kad tau viskas gerai, nusibodo bijoti, ką apie tave pagalvos ar pasakys kiti.

Ilgiesi šilumos, supratimo, apkabinimo? Pavargai nuo vidinės kovos, nepasitenkinimo savimi, nesibaigiančios kritikos,  ir įvairiausių baimių, pavargai ieškoti ir nerasti, bijai net tikėti, kad netektų skaudžiai nusivilti!

Po "Meilės sau kurso" mano gyvenimas visiškai pasikeitė. Pasikeitė savęs suvokimas. Tiksliausias mano dabartinės būsenos apibūdinimas: *Esu gimusi iš naujo! * Dabar aš gyvenu pilnavertį gyvenimą, myliu, vertinu ir gerbiu save. Esu laisva nuo mane naikinusių baimių ir vaikystėje įdiegtų programų, laisva nuo kitų nuomonės. Dabar yra aiškumas gyvenime: kas aš esu ir ko aš noriu. Aš tiesiog megaujuosi savo pačios buvimu būti savimi. Dauguma moterų kenčia dėl žemos savivertės, nemeilės sau, jaučiasi užburtame rate, bejėgės. Tad visas moteris nuoširdžiai kviečiu prisijungti prie Šviesos Saujos ir susipažinti su Elada.  Mieloji Elada, žemai jums lenkiuosi. Ačiū

Asta

Galima sakyti, kad pradėjau savo antrąjį gyvenimą ir man visomis prasmėmis pradeda vis labiau patikti ta moteris, kuri žvelgia į mane iš veidrodžio. Patinka ir dėl savo išvaizdos (nors anksčiau buvau labai savikritiška), ir dėl to, kad ji aiškiai žino savo kryptį ir jaučia savo vertę. Dėl to, kad ji stipresnė, išmintingesnė, jautresnė, geresnė, tad tuo pačiu gražesnė ir laimingesnė. Visuomet to ir siekiau, o Elada padėjo man tokia tapti. Tad vertingiausia dovana, kurią gavau dirbdama su Elada, pavadinčiau tokia metafora kaip "gyvenimo kompasas". Gyvenimas man yra kelionė, o turėdama kompasą aš galiu pasitikėti savimi kaip keliautoja. Tikiu, kad nepamesiu savo krypties, ir kad man užteks jėgų nukeliauti ten, kur keliauju...
su meile, Loreta

Jeigu nori išsivaduoti iš visų šių skausmingų būsenų junkis į Meilės Sau Kursą Šiandien

Viso Kurso Kaina €99 AKCIJA TIK 55 €

Kai tik padarysi apmokėjimą, sulauksi elektroniu paštu patvirtinimo ir prisijungimo į Šviesos Saujos Narių portalą. Jame patalpintas visas kursas, kurį savarankiškai galėsi studijuoti tau patogiu laiku.

Kursas susideda iš video medžiagos ir praktinių užduočių.


Ką tau duos Meilės Sau Kursas:

Sužinosi pagrindinius Meilės Sau komponentus, kurie galutinai eliminuos savęs smerkimą ir žeminimą

Subalansuosi savivertę ir išmoksi save teigiamai vertinti, nepriklausomai nuo to, kaip tave vertina kiti

Išmoksi gerbti savo praeitį, dabartį ir sugebėsi skaudžias patirtis, transformuoti į prasmingus patyrimus

Išmoksi labiau naviguoti savo emocijų pasaulyje, išsilaisvinsi iš negatyvių būsenų ir padauginsi teigiamas būsenas

Pripažinsi savo unikalumą, ypatingumą ir atrasi būdus kaip Būti Savimi laisvai, be atsiprašinėjimų ir baimių

Išmoksi atleisti ir paleisti viską, kas neleidžia tau mylėti savęs ir gyvenimo

Harmonizuosi, gydysi, gilinsi ryšį su savimi, tuo pačiu puoselėsi darnesnius santykius su kitais

Naujai suvoksi save ir savo gyvenimišką patirtį ir ką nuostabaus tau ji davė

Ugdysi savyje pasitikėjimą, drąsą, vertę, džiaugsmą, ramybę ir gebėjimą kurti savo gyvenimą pilną nuostabių patirčių


Niekas taip neįkvėpė ir neužvedė ant kelio kaip Elada! Nuo to laiko kai pasiryžau dalyvauti "Meilės Sau" kurse, mano požiūris į viską pasikeitė kardinaliai.
Šio kurso metu viskas susidėliojo į lentynėles, nebėra chaoso mano galvoje ir širdyje. 
Elada padėjo susiprasti kas, kaip ir kodėl. Padėjo surasti ir atverti giliausias širdies kerteles, sugrįžti į sunkiausius gyvenimo momentus ir juos išgyventi kitaip, su atleidimu ir paleidimu.

Labai džiaugiuosi ir dėkoju mielai Eladai, kad su didžiuliu atsidavimu padeda mums!!!

Greta


Kursą sudaro:

  • Iš viso penki 2 val. trukmės vebinarai, kuriuose dėstoma teorija
  • Išsamiai išdėstyta medžiaga apie 7 Meilės Sau komponentus
  • Meditacijos ir vizualizacijos
  • 15 praktinių užduočių PDF formate - namų darbai
  • Gilūs, mąstymą plečiantys koučingo klausimynai gilesnei savianalizei
  • Kitų moterų istorijos ir patirtys einant per kursą


Dėkoju už nuoseklų asmenybės ugdymo kursą. Jūsų dėka sušilo mano siela, emocijų pasaulis tapo žavus. Emocijų švytuoklė nebėra didelėmis amplitudėmis, kaip buvo iki kursų. Šviesus protas padeda susigyventi su visomis emocijomis:  iš  negatyvių gaunu patirties, iš pozityvių – kelių į laimę. Kažkas atsikabino, neliko graužaties, nuolatinės įtampos, baimės: nespėsiu, nepadarysiu, suklysiu, nepataikysiu, neatspėsiu ir pan.  Šiuo metu jaučiuosi labai laiminga moteris. Ištraukiau slapčiausius trupinėlius iš savęs ir vis tebetraukiu. Ačiū už nuoseklumą, paprastumą , koncentraciją. Medžiaga pritaikyta įvairiausių žmonių gyvenimui pasigerinti. Dėkoju už gyvenimą – naują, žavų, pilnavertį, kupiną gero brandaus jausmo, meilės, lydimą laimės.

Danutė


 5 savaičių trukmės saviugdos

Meilės Sau kursas

Viso Kurso Kaina €99 AKCIJA TIK 55 €

Kreipkis elektroniu paštu elurija@sviesossauja.lt Apmokėjimas el. bankininkyste arba Revolut. Po apmokėjimo patvirtinimo būsi priimta į Šviesos Saujos Narių portalą. Jame patalpintas visas kursas, kurį savarankiškai galėsi studijuoti tau patogiu laiku.

Jūs įsigyjate originalaus kurso įrašą. Dėl informacinio kurso pobūdžio pinigai yra negrąžinami.

Viešinti ir platinti informaciją yra griežtai draudžiama. Visos teisės saugomos.

Jeigu norite apmokėti svarais rašykite: elurija@sviesosauja.lt

Dalintis
FacebookEmailCopy Link
Eiti prie įrankių juostos