Arbatėlė Sielai – Septintoji Laida

Arbatėlė Sielai – Septintoji Laida

 

Septintoje laidoje kalbėsime apie asmeninį stilių, išvaizdą, įvaizdį. Čia daugiau sužinosite kaip išreikšti savo vidinį pasaulį per savo stilių, aprangą, plaukus. Jurgita tiki, kad moteris dar prieš išeidama į gatvę turi galvoti kokia ji yra asmenybė ir kaip ji nori pasirodyti pasauliui. Ieškoti savo spalvų, skonių, išvaizdos yra būtina - trūkumus paversdamos privalumais ir per įvaizdį ieškodamos savęs galime atrasti daug nuostabių dalykų.  

Jurgita sako "mes nesužinosime koks deimantas slypi viduje jeigu neištrauksime jo iš vidaus į išorę".

 

Vakaro viešnia Jurgita Kasparė žinoma kaip tarptautinė pasitikėjimo savimi ir įvaizdžio trenerė ir koučerė. Šiuo metu Jurgita dirba su moterimis kurioms pabodo pilka kasdienybė ir kurios pasiruošusios siekti savo tikslų moterišku būdu. Mokymus praėjo jau šimtai moterų kuriuos tuo būdu sėkmingai pakeitė savo gyvenimus.

Jurgita tiki, kad kiekviena moteris turi teisę gyventi gražų, laimingą ir sėkmingą gyvenimą, ir kad kiekviena moteris gali tai padaryti pati, nelaukdama kol kažkas už jas tai padarys.

"Galima iššvaistyti begales laiko bandant įrodyti žmonėms kad tavo charakteris ir vidinis pasaulis vertas dėmesio, pagarbos ir įvertinimo, bet be tavo atitinkamo stiliaus, deja, visos pastangos labai dažnai yra bevertės".

Facebook paskyra: www.facebook.com/jurgitakaspare/

Dalintis
FacebookEmailCopy Link

Susiję įrašai