Mokymai

 


Sausio 9 d. - Vasario 6 d. 2019 m.

Registracija prasidės lapkričio 22d. 

 

Ar esi pasiruošusi save pamilti?

 

Nori jaustis laimingesnė?

Nori pagaliau save iš tikrųjų pamilti?

Svajoji apie vidinę ramybę, džiaugsmą, meilę, kurią gali spinduliuoti kitiems?

Nori save pažinti, atrasti savo tikrąjį "Aš"?

 

Meilės Sau kursas sukurtas specialiai Tau,

Moteriai, kuri yra pasirįžusi pamilti save

 

Šiame kurse turėsi galimybę įsigilinti į seniai rūpimus klausimus,  išsilaisvinsi iš nežinios ir baimės, mokinsiesi pamilti save iš tikrųjų.

Su dideliu džiaugsmu, kviečiu 5 savaitėm pasinerti į savęs pažinimo kelionę, kuri padės Tau save pamilti iš naujo.

Pati jau 20 metų keliauju šia kryptimi, iš pasimetusios, bailios, nelaimingos paauglės išaugau į laimingą, darnią, visavertę moterį, kuri myli save ir pasaulį.

Tikrai teko išgyventi audrų, nerimo ir vienatvės naktų, žinau baimės skonį, nusivylimą ir begalinę širdgėlą. Tą vidinę kovą su savimi, nuolatinį nepasitenkinimą savo kūnu, išvaizda, elgesiu. Žinau, kaip sunku "banguoti" supynėse, tarp geros nuotaikos ir nusivylimo, tarp baimės ir noro tikėti, kad kažkada bus geriau, tarp liūdesio ir laikino prašviesėjimo. Gerai žinau, kaip sunku savęs nemylėti.

Gal ir tu taip jautiesi?

ŠIS KURSAS TOBULAS TAU JEIGU:

Žaviesi besišypsančiomis, kažkokį nepaprastą gerumą ir šilumą spinduliuojančiomis moterimis, bet pati negali surasti to spindėjimo, nepaaiškinamo džiugesio.

Nesugebi pritaikyti išminties ir gerų patarimų perskaitytų knygose? Jautiesi užstrigusi tarsi užburtame rate!? Vis bandai, bet tau nesigauna.

Tavęs netenkina santykiai su artimaisiais? Nori būti pavyzdys savo vaikams? Jauti, kad galėtų būti geriau, šviesiau, tik neturi jėgų jiems tai parodyti? Nori mylėti labiau save ir kitus, tik nesigauna.

Nežinai nuo ko pradėti pozityvius pokyčius? Nori iš tiesų šypsotis, o ne apsimetinėti, kad tau viskas gerai?

Ilgiesi šilumos, supratimo, apkabinimo? Pavargai nuo vidinės kovos, nepasitenkinimo savimi, nesibaigiančios kritikos,  ir įvairiausių baimių, pavargai ieškoti ir nerasti, bijai net tikėti, kad netektų skaudžiai nusivilti!

Jautiesi vieniša savo kelyje, atrodo, kad kiti kažkaip randa kelią į meilę, o tavo paieškos neduoda lauktų rezultatų. 

atsiliepimasMonika

Jeigu dar manęs nepažįsti, prisistatau: mano vardas

Elada Eimaitė Elurija

Esu asmeninio tobulėjimo ir koučingo specialistė.

Mano gyvenimo misija, aistra ir džiaugsmas yra padėti moterims atrasti kelią atgal į save. Mano misija padėti surasti atsakymus, atsikratyti netikrumo ir baimių, švelniai priminti moterims apie gėrį ir grožį gyvenantį kiekvienos viduje. Mano darbas švelniai priminti, kad ne tik įmanoma save pamilti, bet būtina, siekiant laimingo ir prasmingo gyvenimo.

AŠ TIKIU, KAD KIEKVIENA MOTERIS YRA VERTA VISKO, KO TROKŠTA JOS ŠIRDIS.

Bet pusę savo gyvenimo galvojau, kad nesu verta nieko ypatingo, maniau, kad išeities nėra, kad man lemta būti tokiai netikusiai, negražiai, beviltiškai. Nemokėjau nei mylėti savęs, nei sau padėti jaustis geriau.

Kol tikėjau visu tuo, mano savijauta blogėjo su kiekviena diena. Bijojau išlįsti į dienos šviesą, vengiau bendrauti su draugais, slapščiausi namuose, apsimetinėjau, kad esu kažkuo svarbiu užsiėmusi, meluodavau, sakydama: „viskas gerai“ ir išspausdavau kuo natūralesnę šypseną. Viduje vyko griūtis, liūdesys, vienatvė. Net į prisiminimus nesinori grįžti. Tiesa pasakius, nepažįstu tokios moters savyje, jos nebeliko.

Tik tada, kai pagaliau suvokiau ir įsisąmoninau,

kad pati esu atsakinga už savo gyvenimą - įvyko mano transformacija

Supratau, kad be Meilės Sau, aš niekada nieko nepasieksiu, neįgyvendinsiu...

Dalintis
FacebookEmailCopy Link