Mokymai

 


Kovo 1 d. - Kovo 29 d. 2018 m.

Registracija prasidės sausio mėnesį. 

 

Ar esi pasiruošusi save pamilti?

 

Nori jaustis laimingesnė?

Nori pagaliau save iš tikrųjų pamilti?

Svajoji apie vidinę ramybę, džiaugsmą, meilę, kurią gali spinduliuoti kitiems?

Nori save pažinti, atrasti savo tikrąjį "Aš"?

 

Meilės Sau kursas sukurtas specialiai Tau,

Moteriai, kuri yra pasirįžusi pamilti save

 

Šiame kurse turėsi galimybę įsigilinti į seniai rūpimus klausimus,  išsilaisvinsi iš nežinios ir baimės, mokinsiesi pamilti save iš tikrųjų.

Su dideliu džiaugsmu, kviečiu 5 savaitėm pasinerti į savęs pažinimo kelionę, kuri padės Tau save pamilti iš naujo.

Pati jau 20 metų keliauju šia kryptimi, iš pasimetusios, bailios, nelaimingos paauglės išaugau į laimingą, darnią, visavertę moterį, kuri myli save ir pasaulį.

Tikrai teko išgyventi audrų, nerimo ir vienatvės naktų, žinau baimės skonį, nusivylimą ir begalinę širdgėlą. Tą vidinę kovą su savimi, nuolatinį nepasitenkinimą savo kūnu, išvaizda, elgesiu. Žinau, kaip sunku "banguoti" supynėse, tarp geros nuotaikos ir nusivylimo, tarp baimės ir noro tikėti, kad kažkada bus geriau, tarp liūdesio ir laikino prašviesėjimo. Gerai žinau, kaip sunku savęs nemylėti.

Gal ir tu taip jautiesi?

ŠIS KURSAS TOBULAS TAU JEIGU:

Žaviesi besišypsančiomis, kažkokį nepaprastą gerumą ir šilumą spinduliuojančiomis moterimis, bet pati negali surasti to spindėjimo, nepaaiškinamo džiugesio.

Nesugebi pritaikyti išminties ir gerų patarimų perskaitytų knygose? Jautiesi užstrigusi tarsi užburtame rate!? Vis bandai, bet tau nesigauna.

Tavęs netenkina santykiai su artimaisiais? Nori būti pavyzdys savo vaikams? Jauti, kad galėtų būti geriau, šviesiau, tik neturi jėgų jiems tai parodyti? Nori mylėti labiau save ir kitus, tik nesigauna.

Nežinai nuo ko pradėti pozityvius pokyčius? Nori iš tiesų šypsotis, o ne apsimetinėti, kad tau viskas gerai?

Ilgiesi šilumos, supratimo, apkabinimo? Pavargai nuo vidinės kovos, nepasitenkinimo savimi, nesibaigiančios kritikos,  ir įvairiausių baimių, pavargai ieškoti ir nerasti, bijai net tikėti, kad netektų skaudžiai nusivilti!

Jautiesi vieniša savo kelyje, atrodo, kad kiti kažkaip randa kelią į meilę, o tavo paieškos neduoda lauktų rezultatų. 

atsiliepimasMonika

Jeigu dar manęs nepažįsti, prisistatau: mano vardas

Elada Eimaitė Elurija

Esu asmeninio tobulėjimo ir koučingo specialistė.

Mano gyvenimo misija, aistra ir džiaugsmas yra padėti moterims atrasti kelią atgal į save. Mano misija padėti surasti atsakymus, atsikratyti netikrumo ir baimių, švelniai priminti moterims apie gėrį ir grožį gyvenantį kiekvienos viduje. Mano darbas švelniai priminti, kad ne tik įmanoma save pamilti, bet būtina, siekiant laimingo ir prasmingo gyvenimo.

AŠ TIKIU, KAD KIEKVIENA MOTERIS YRA VERTA VISKO, KO TROKŠTA JOS ŠIRDIS.

Bet pusę savo gyvenimo galvojau, kad nesu verta nieko ypatingo, maniau, kad išeities nėra, kad man lemta būti tokiai netikusiai, negražiai, beviltiškai. Nemokėjau nei mylėti savęs, nei sau padėti jaustis geriau.

Kol tikėjau visu tuo, mano savijauta blogėjo su kiekviena diena. Bijojau išlįsti į dienos šviesą, vengiau bendrauti su draugais, slapščiausi namuose, apsimetinėjau, kad esu kažkuo svarbiu užsiėmusi, meluodavau, sakydama: „viskas gerai“ ir išspausdavau kuo natūralesnę šypseną. Viduje vyko griūtis, liūdesys, vienatvė. Net į prisiminimus nesinori grįžti. Tiesa pasakius, nepažįstu tokios moters savyje, jos nebeliko.

Tik tada, kai pagaliau suvokiau ir įsisąmoninau,

kad pati esu atsakinga už savo gyvenimą - įvyko mano transformacija

Supratau, kad be Meilės Sau, aš niekada nieko nepasieksiu, neįgyvendinsiu...

atsiliepimasAsta
UŽMERK AKIS IR ĮSIVAIZDUOK SAVE LAIMINGĄ, SKLIDINĄ RAMYBĖS, MEILĖS SAU IR TYLAUS DŽIUGESIO.

Gyvenimas mums tam ir duotas, kad sugebėtume džiaugtis SAVIMI, išmoktume BŪTI SAVIMI, be atsiprašinėjimų.

Kaip pasikeistų gyvenimas, jeigu iš visos širdies savimi džiaugtumeisi, save vertintumei ir brangintumei?

Ar atsirastų naujų jėgų tavo sieloje ir širdyje?

AŠ TAIP JAUČIUOSI KASDIEN! IR TU GALI! ♥ 

ATĖJO LAIKAS SAU PRISIPAŽINTI, KAD NEBENORI TĘSTI VIDINĖS KOVOS.


 

Dalyvauk MEILĘS SAU kurse! ♥

Kovo 1 d. - Kovo 29 d. 2018 m.

5 savaičių trukmės programa internetu tiesiai iš tavo namų.

Kursas TAU padės „susitvarkyti su savimi“, išlaisvins iš emocinių ir mentalinių pančių, pagilins tavo vidinį ryšį su savimi, padės save besąlygiškai priimti ir pamilti.

5-enki 2 valandų trukmės virtualūs susitikimai vyks kiekvieno antradienio vakarą gyvai. Negalint dalyvauti, bus įrašai.

20.30 val. LT laiku, 18.30 val. UK, 19.30 val.Norvegijos/Ispanijos laiku.

Kiekvieną savaitę išklausysi naują temą, gausi namų darbus ir pratimus, kuriuos reikės vykdyti visos savaitės metu. Namų darbai suformuluoti taip, kad leistų tau įsigilinti į tavo vidinį pasaulį, susipažinsi su 7 meilės sau aspektais ir mokinsiesi juos pritaikyti praktikoje. Užduotys yra skirtos tam, kad savarankiškai išmoktumei įsigilinti į save, identifikuoti savo negatyvius arba pozityvius poelgius, mintis, jausmus ir kad galėtumei juos pamažu keisti į teigiamus.  Mokinsiesi eliminuoti blokus, kurie tau iki šiol neleido pamilti savęs.

Uždaroje Facebook grupėje susipažinsi su kitomis svajojančiomis moterimis,  šiuo metu dalyvaujančiomis programoje. Surasi bendraminčių, pagaliau būsi rate tokių pačių kaip tu, norinčių pamilti ir save, ir gyvenimą. Pasidalinsi patirtimis, sulauksi palaikymo, pasisemsi pozityvumo, optimizmo, pasidalinsi patarimais, išbandytais metodais. Moteriška draugystė yra neįkainuojama patirtis. Savęs atrandančių moterų, uždaros grupės privalumas tas, kad ją moderuoju aš pati, todėl gali apsilankyti kasdien, paklausti patarimo, gauti tiesioginį personalizuotą atsakymą.

 

Išmok apkabinti save iš vidaus, atsisveikink su skausmu ir praeitimi,

išsivaduok iš baimės, jauskis verta savo pačios svajonių,

mylėk save, džiaukis gyvenimu, drąsiai ir žaismingai šypsokis gyvenimui.

 

 

Kovo 1 d. - Kovo 29 d. 2018 m.

Registracija prasidės sausio mėnesį.

Viso kurso kaina 390€.

 Ankstyva registracija 333 € 

Kaip vyksta kursas?

gyvaswebinarasMotyvuojantis ir įkvepiantis gyvas webinaras internetu kas savaitę, kiekvieną antradienio vakarą. Visi susitikimai įrašinėjami, ir gali būti perklausyti savarankiškai. Skirtingos temos kiekvieno susitikimo metu, teorinės žinios, strategijos ir praktikos. Nepamiršk užrašų.

-----

PALAIKYMOKOMANDA (1)Nuostabi, išskirtinė galimybė susipažinti su bendramintėmis, moterimis tokiomis kaip tu, siekiančiomis daugiau iš gyvenimo. Saugi, supratinga, skatinanti erdvė, sukurta įdomiam bendravimui. Pati nerealiausia tavo Palaikymo Komanda.
Drąsiai apie viską ir sėkmes, ir ne tokius nusisekusius bandymus. Nustebsi pati pabuvojus tokioje grupėje moterų: sustiprėsi, atsigausi ir susirasi draugę visam gyvenimui.

-----

PRAKTINESUZDUOTYSKiekvieną savaitę gausi rašytinius arba praktinius namų darbus. Jie bus paskelbti webinaro metu ir atsiųsti elektroniniu paštu. Šių užduočių atlikimas, yra reikšmingas dėl to, kad padės tau išlįsti iš komforto zonos, išbandys tavo jėgas, leis tau save iš naujo pažinti. Jeigu planuoji šios dalies neatlikti, šis kursas ne tau.

-----

NAMU DARBAIČia pajusi tikrąją gyvenimo koučingo galią. Emociškai provokuojantys, gilūs, mąstymą plečiantys, mintis provokuojantys klausimai, specialiai suformuluoti taip, kad leistų neįtikėtinai giliai pažvelgti į save ir savo gyvenimą. Kiekvieną savaitę teks pildyti klausimynus, kontempliuoti apie save, savo poelgius ir troškimus.

-----IŠMOK APKABINTI SAVE IŠ VIDAUS, ATSISVEIKINK SU SKAUSMU, IŠSIVADUOK IŠ BAIMĖS, JAUSKIS VERTA SAVO PAČIOS SVAJONIŲ, DŽIAUKIS GYVENIMU, ŽENK PIRMUOSIUS ŽINGSNIUS - ŠIANDIEN.

Jeigu bijai, vistiek ženk pirmą žingsnį. Leisk sau augti, skleistis.

Atmink tu ne viena - su tavimi bus pozityvi, palaikanti kompanija.

Dalyvaudama šiame kurse, tu siunti žinutę pačiai Visatai - viskas, aš esu pasiruošusi, ir pagaliau sau ištiesi pagalbos raką.

Būtiniausi dalykai, kelionei į save,  padaryti:

Patikimas, įkvepiantis vedlys  √

Šauni, palaikanti kompanija, tokių pačių moterų kaip tu   √

Begalinis ryžtas ir noras augti  √
ATSILIEPIMAS

ESI PASIRUOŠUSI PAGALIAU SAVE PAMILTI?

Kovo 1 d. – Kovo 29 d. 2018 m.

Registracija prasidės sausio mėnesį. Rezervuok vietą el. paštu: elurija@sviesossauja.lt

                                     Ankstyva viso kurso kaina 333 €  iki sausio 31d.                           

 Pilna viso kurso kaina yra 399 € iki  vasario 26d. 

 

5 sav. trukmės asmeninio tobulėjimo MEILĖS SAU kurso kaina 399 €.

Visos virtualios programos turi ribotą dalyvių kiekį. Elados seminarai ir programos išsiparduoda labai greitai. Rekomenduojame registruotis ir įsigyti kursą kuo ankščiau. 

Ankstyva registracija baigiasi sausio 31d. iki to laiko rezervavę, garantuojate sau puikią kainą. Rezervacija yra patvirtinama sumokėjusi 100€ avansą. Galutinė suma už kursą turi būti sumokėta likus dviems savaitėms iki kurso pradžios.

Taigi paskubėk registruotis elektroniniu paštu: elurija@sviesossauja.lt.

Dalintis
FacebookEmailCopy Link