Misija

Labas, Mieloji, 
 
kaip išmokti mylėti saveMano vardas - Elada Eimaitė Elurija, esu šios virtualios erdvės įkūrėja. Man labai malonu kad čia užsukai. Susipažinkime!
 
Šviesos Saujos idėja gimė 2009 metais labai spontaniškai - tiesiog nuo gražios minties, iš galingo noro dalintis žmogiška išmintimi, vidine patirtimi, gerumu, nuoširdumu su kitais. Iš pradžių tas noras dalintis savo pačios vidiniais pamąstymais, suvokimais, įžvalgomis buvo labai kuklus, todėl pirmoji Šviesos Saujos svetainė buvo anonimiška, be vardų, be veidų.  
 
Man svarbiausia buvo kad apsilankę žmonės gautų gūsį įkvėpimo, vilties, tikrumo, atvirumo, buvo svarbu kad žmonės suprastų jog galima kalbėtis apie problemas, sunkumus ir nebūti smerkiamam. Taip pat siekiau parodyti kad su gyvenimo iššūkiais įmanoma susitvarkyti, kad galima įveikti išbandymus, kad yra išeičių.
 
Laikui bėgant troškimas šviesti, įkvėpti, padrąsinti kitus tapo už mane stipresnis, nenumaldomas, toks intensyvus ir galingas kad nebebuvo kur trauktis. Taip gimė šiandieninė Šviesos Sauja - erdvė asmeniniam tobulėjimui, o mano asmeninio tobulėjimo veikla - ne tik profesija, bet ir gyvenimo misija.
 
Aš pati nuo pat paauglystės mačiau gyvenimą labai dvilypį, dviveidį ir niekaip nesupratau kodėl. Ilgainiui išsiaiškinau kad išreikšti savo tikruosius jausmus buvo nesaugu, nepageidaujama, nepatartina ir netgi "nemadinga", arba papraščiausiai kvaila. Kad ir kaip buvo sunku, reikėjo šypsotis arba apsimetinėti kad jaučiuosi normaliai. Dažnai reikėjo vaidinti kad esu stipri, graži, susigaudanti, suprantanti,  ir galiausiai kad esu laiminga, nors laiminga nesijaučiau nei per nago juodymą. Mano "tikrasis veidas" nelabai kam rūpėjo - nei artimiems žmonėms, nei visuomenei, nei taip vadinamiems draugams. Bėgant metams išsitrynė mano savitumas, autentiškumas. Visaip bandžiau atrasti formulę kaip man būti, kaip elgtis, kaip jaustis, bet man nesisekė. Po truputėlį pilkėjau kad galėčiau lengvai, niekieno nepastebėta paskęsti pilkoje minioje žmonių su tokiais pačiais likimais, su tokiais pačiais "netikrais veidais". Gyvenau gyvenimą, bet jaučiausi NEGYVENANTI. Vos nepaskendau... beprasmybėje...
 
Dabar labai džiaugiuosi kad mano pačios gyvenimas, patirtys smogė pakankamai didelį niuksą į paširdžius, išmušė mane iš vėžių, supurtė, išjudino kažką labai esminio mano viduje ir aš "atsibudau". Vieną dieną pamačiau kad aš turėjau pasirinkimą: gyventi “netikrą” gyvenimą, bijoti kitų nuomonės, nepasitikėti nei savimi nei kitais, bijoti kad kas nors dar blogesnio atsitiks, būti pilkai, “užsidepresavusiai”, nelaimingai, arba keistis iš pagrindų, pakelti save suklupus, kad ir kas benutiktų - ieškoti išeities, taip lengvai nepasiduoti, žūt būt išmokti atleisti, leisti sau sustiprėti, pradėti iš naujo tikėti gyvenimu, keisti savo mąstymą, susivokti kas aš esu ir kad esu savo gyvenimo kūrėja, pagaliau prisiimti atsakomybę už save, savo mintis bei poelgius ir išmokti mylėti save gyvenant laimingą gyvenimą...
 
Du pasirinkimai. Du keliai.
Du skirtingi gyvenimai. Aš pasirinkau sunkesnį variantą.
Bent taip atrodė iš pradžių.

Nusprendžiau TRANSFORMUOTI savo gyvenimą, likimą ir pačią save.

Kažkas yra pasakęs - "per kančias į žvaigždes". Kartais man atrodo, kad taip atsitikto ir man. Nors žvaigždžių dar nepasiekiau, šiandien galiu su džiaugsmu jomis gerėtis, nes kaskart savo vaikų akyse, moterų su kuriomis dirbu šypsenose ir ašarose regiu gyvenimo grožį, o ne vienatvę, pilkumą, liūdesį, gyvenu prasmingą, šviesų ir laimingą gyvenimą. Kad ir kaip utopiškai tai skambėtų.
 
Todėl Šviesos Saują sukūriau tam, kad raginčiau, skatinčiau, motyvuočiau tave pasirinkti sunkesnį kelią - bet į šviesų ir laimingą gyvenimą. Viskas, ką rasi šioje svetainėje, yra mano pačios patirta, išgyventa, suvokta. Tai dalykai, kurie man padėjo atsitiesi, pagelbėjo susivokti, tapti ta laiminga, tikra moterimi, kuria jaučiuosi šiandien.
 
Turiu pasakyti - Šviesos Saują mėgsta moterys, panašios į mane, kurioms joms nusibodo gyventi su kauke, tenkinti kitų lūkeščius, bijoti būti savimi, kankintis savo vidiniame kalėjime ir pagaliau gyventi gyvenimą, apie kurį pačiai nesinori kalbėti. Čia ateina moterys, kurios nori to paties kaip aš - išsilaisvinti iš baimių, persilaužti per "negaliu",  tos, kurios siekia sustiprėti, tikėti savimi, augti savo vidumi ir išmokti pamilti save. Besąlygiškai.
 
Jeigu čia užklydai pirmą kartą, žinok, kad tai nutiko neatsitiktinai. Intuicija gerai žino kur mus nuvesti, kur nukreipti kad atsigautų mūsų išsekusi dvasia!  Jeigu mes su tavimi jau pažįstamos, lenkiu tau galvą ir dar kartą dėkoju kad esi čia, kad tau rūpi tavo pačios laimė, kad tu nori gyventi kitaip.
 
Šviesos Sauja sukurta moteriai. 
  
Čia vieta toms, kurios nebenori meluoti aplinkiniams, o labiausiai Sau!
Toms, kurios nori gyventi be apsimetinėjimo, maskarado ir pompastikos. 
Toms, kurios nori ir siekia iš savęs daugiau.
Daugiau jėgos, svajonių, laisvės, džiaugsmo, galimybių, laimės ir, žinoma, meilės.
Daugiau paties gyvenimo ir visų jo spalvų. 
 
kaip išmokti mylėti saveŠviesos saujos misija yra šviesti. Skleisti pozityvumą, šilumą, nuoširdumą ir informaciją visoms moterims, kurioms šiuo metu to reikia. Mano tikslas buvo ir yra kurti erdvę, kurioje kieviena moteris yra svarbi, priimta, suprasta ir palaikoma. Mano širdinga svajonė yra duoti stiprybės ir jėgos tavo gyvenimo kelyje. Kad tu galėtumei gyventi gyvenimą, kurio esi verta.
 
Jeigu nori išsamiau susipažinti su asmenine mano kelione ir vidiniais suvokimais, kviečiu paskaityti Dienoraštį.  Skyrelyje Straipsniai rasi pačių įvariausių asmeninio tobulėjimo temų, motyvacijos, įkvėpimo. Jeigu nori rimčiau pasigilinti į mano siūlomus mokymus, raginu išklausyti nemokamų saviugdos vebinarų ir seminarų įrašus skyrelyje KURSAI. Taip pat rasi labai įdomių, informatyvių pokalbių su įvairiausiais specialistais radijo laidose Arbatėlė Sielai. Jeigu sieki pamilti save, rekomenduoju užsirašyti į Meilės Sau kursą.
Dalinkis tuo, ką rasi, ką pajusi su kitomis moterimis, draugėmis, mamomis, seserimis. Tegu sklinda geri dalykai, tegu dauginasi mylinčių, laimingų moterų gretos.
 
Būdama laiminga, kiekviena moteris po truputėlį keičia pasaulį!
 
Viliuosi, kad čia rasi tai, ko ieškojo tavo širdis. Ačiū, kad esi.

Linkiu džiaugsmingų atradimų!

 

 

Su šviesia širdimi, 
Elurija 
 
Dalintis
FacebookEmailCopy Link
Skip to toolbar