Warning: preg_match() expects parameter 2 to be string, array given in /home/svauja/domains/sviesossauja.lt/public_html/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 417

Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /home/svauja/domains/sviesossauja.lt/public_html/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 489
Misija | Šviesos sauja | Elurija | Kaip išmokti mylėti save?

Misija

Šviesos Saujos idėja gimė 2009 metais labai spontaniškai - tiesiog nuo gražios minties, iš galingo noro dalintis žmogiška išmintimi, vidine patirtimi su kitais. Dalintis saviugdos ir sąmoningumo idėjomis prieš 12 metų atrodė labai maištinga idėja, todėl pirmoji Šviesos Saujos svetainė buvo anonimiška, be vardų, be veidų.  
Laikui bėgant troškimas šviesti, įkvėpti, padrąsinti kitus tampa intensyvus, taip pat jaučiasi žmonių susidomėjimas - nebėra kur trauktis. Nuo 2014 m. Šviesos Sauja oficialiai atidaro duris - gimsta virtuali erdvė asmeniniam tobulėjimui Facebooke ir prasideda asmeninio bei grupinio koučingo veikla. 
Šviesos Saujos misija - šviesti, tuos, kurie domisi saviugda. Per dešimtmetį įgyvendinta daug nuostabių iniciatyvų: išleista saviugdos knyga "Menas būti laimingam", dalis pelno paaukota "Moterų linijai" ir "Vaikų linijai" bendradarbiaujant su aukok.lt. Dalis knygų skirta jaunimo kolonijai, taip pat moterų onkologiniui klubui "Eivena".
Suorganizuoti "Meilės Sau" seminarai Vilniuje ir Londone, ilgalaikės asmeninio tobulėjimo grupės Londone, virtualios programos "Atrask Save" ir "Pasitikėjimas savimi", sukurtos nemokamos meditacijos youtube, populiariausia "Ramybės Oazė, išklausyta virš 200.000 kartų.
Podcastas/radijo laidos "Arbatėlė Sielai" ir virtualių laidų ciklas "Žmogus kitokiu žvilgsniu" supažindina su 20 alternatyvių ir netradicinių profesijų atstovais, kurie diskutuoja saviugdos ir žmogiško potencialo temomis. 
_
"Elada, Jūs esate iškirtinio šiltumo žmogus.  Turėti tokią savybę, kuri leistų nepažįstamiems žmonėms pakalbėjus su Jumis pasijusti geriau, atrasti palaikymą, šiltą žodį yra tikra dovana." 
_

"Dėkoju Aukščiausiajam  ir likimui kad atradau tai, kas man teikia stiprybės, moko mylėti gyvenimą, žmones ir save. Prireikus neretai pagaunu save beieškanti atsakymo Elados pamokymuose".

_

"Elada, Jūs puoselėjate gerumą ir šviesą, tą vidinį grožį ir skleidžiate jį kitiems. Dar kartą ačiū, to LABAI REIKIA, ir tai naudinga šių dienų psichologiškai silpniems, emociškai palaužtiems".

_

"Elada, Jūs - švytinti, išmintinga, džiuginanti, įkvepianti, motyvuojanti, žavinga, nuoširdi, neleidžianti užsimiršti, pasiduoti, nuleisti rankų, jūs esate pavyzdys ir dovana mums!"

_

"Dėkoju už įkvėpimą - visa, ką Jumyse, Elada, mačiau ir girdėjau, mane įkvepia, džiugina, kelia optimizmą būti gerai, mylinčiai, mylimai tuoj pat. Tiesiog šią minutę.  Aš galiu irgi džiugiai kaip šaltinėlis čiurlenti ir džiuginti savo mamą, vaikus, kolegas, bičiulius. Ačiū už nuoseklumą, paprastumą, koncentraciją. Medžiaga pritaikyta įvairiausių žmonių gyvenimui pasigerinti. Dėkoju už gyvenimą – naują, žavų, pilnavertį, kupiną gero brandaus jausmo, meilės, lydimą laimės." 
_
 
_
Elada Eimaitė yra sertifikuota asmeninio tobulėjimo ir koučingo specialistė, Didžioji Britanija
Meditacijos mokytoja
Saviugdos knygos “Menas būti laimingam” autorė
Saviugdos seminarų, virtualių asmeninio tobulėjimo programų bei kursų kūrėja ir vedėja
Virtualių audio ir video laidų autorė
_
Dalintis
FacebookEmailCopy Link
Eiti prie įrankių juostos