Warning: preg_match() expects parameter 2 to be string, array given in /home/svauja/domains/sviesossauja.lt/public_html/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 417

Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /home/svauja/domains/sviesossauja.lt/public_html/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 489
Koučingas | Šviesos sauja | Elada | Menas būti laimingam

Koučingas

 
Tranformacinis koučingas yra nepaprastai veiksmingas asmenybės ugdymo metodas. Paprastas gyvenimo koučeris orientuojasi į išorinį pokytį ar tam tikrą konkretų rezultatą, kuris padėtų pagerinti kliento situaciją. Tuo tarpu transformacinis koučingas žymiai giliau paliečia klientą ir labiausiai susitelkia ne į išorinius pokyčius, bet dirba su kliento savęs suvokimu. Pirmas dalykas ką siekia atskleisti koučeris yra vidinės kliento koordinates, kitaip tariant gilinasi į vidinius aspektus: asmeninines patirtis, motyvus, vertybes, įsitikinimus, pasaulėjautą ir pasaulėžiūrą, mąstymą, ir galiausiai į savęs suvokimą ir per kokią prizmę žmogus žvelgia į pasaulį. Tik išsiaiškinus koordinates vidiniame žemėlapyje, paaiškėja kuria kryptimi ištikrųjų reikia judėti. Tuomet galima tikėtis ir planuoti išorinį pokytį, kuris bus reikšmingas, ilgalaikis ir be abejo, transformuojantis kliento gyvenimą.

Kaip mes dirbame konsultacijose:

* Padėsiu suprasti, kad nelaimingumo priežastys slypi ne išorėje, bet viduje - konkrečiau tavo požiūryje į save arba į situaciją.
* Ugdysime tavo gebėjimą iš naujo save suvokti kaip žmogų ir kaip asmenybę, kaip sielą.
* Padėsiu tau pažinti save žymiai gilesniame lygyje, auginsime emocinį ir dvasinį brandumą
* Sukursiu tau sąlygas plėsti pasaulėžiūrą, pasaulėjautą ir lavinti teigiamą nusiteikimą savęs ir pasaulio atžvilgiu
* Padėsiu tau įvardinti ir transformuoti vidinius blokus, ribas, sąlygas, kurios neleidžia jaustis visaverčiu, galinčiu, laimingu, išsipildžiusiu žmogumi
* Įgalinsiu tave spręsti kokie vidiniai ir išoriniai pokyčiai reikalingi ir kaip juos savarankiškai įgyvendinti
* Padėsiu tau transformuoti tavo paties gyvenimišką patirtį per naują savęs ir pasaulio suvokimą.
Aš vadovaujuosi esminiu principu, kad kiekvienas žmogaus, turi beribį potencialą ir visus įmanomus išteklius,  kad galėtų pilnavertiškai gyventi ir jaustųsi svarbus bei reikalingas. Asmeninėse sesijose naudoju įvairių tradicinių ir netradicinių terapijų sąmplaiką, kuri padės tau prasiskverbti giliau prie svarbiausių tau dalykų ir išlaisvins iš nesibaigiančios virtinės problemų. Kai keičiasi tavo suvokimas ir pasaulėjauta, keičiasi tavo patirtys ir rezultatai.
 
Temos:
 
Pokytis ir kaip su juo susidoroti?
Santykiai - pradėti reikia nuo savęs
Dvasiniame kelyje jautiesi užstrigęs
Egzistenciniai klausimai
Išsipildymo ir potencialo paieška
Juoda naktis - egzistencinė krizė
Meilės sau praktika
 

Registracija konsultacijai virtualiam kalendoriuje>>>>> 

https://live.vcita.com/site/sviesossauja

Gyvenimas juda ciklais, etapais, sezonais. Yra dėsniai. Žmogus - ne išimtis. Kai į mūsų gyvenimą ateina naujas etapas jaučiamės kurį laiką keistai, kol neprisitaikome. Kaip pavasaris keičia žiemą, kaip jaunystė pereina į brandą, kaip iš sėklos gimsta gyvastis.

Gilinimasis į save padeda pilnai ir giliai pasinertį į šį patyrimą, leidžia susigaudyti erdvėje, nusistatyti vidines koordinates ir atsikratyti baimės, pasimetimo, netikrumo jausmo. Padeda susivokti savo jausmuose, leidžia nusiraminti ir po truputį susigrąžinti prarastas jėgas ir tikėjimą gyvenimu bei savimi.

Praeina daug laiko, kol suvokiame, kad ne mes diktuojame gyvenimą. Kai suvokiame kad mūsų vidus diktuoja mūsų likimą, tada ateina laikas atsibusti.
 
 

Atsiliepimai

 

Greta

Niekas taip neįkvėpė ir neužvedė ant kelio kaip Elada! Nuo to laiko kai pasiryžau dalyvauti “Meilės Sau” kurse, mano požiūris į viską pasikeitė kardinaliai. Šio kurso metu viskas susidėliojo į lentynėles, nebėra chaoso mano galvoje ir širdyje.

Elada padėjo susiprasti kas, kaip ir kodėl. Padėjo surasti ir atverti giliausias širdies kerteles, sugrįžti į sunkiausius gyvenimo momentus ir juos išgyventi kitaip, su atleidimu ir paleidimu. Labai džiaugiuosi ir dėkoju mielai Eladai, kad su didžiuliu atsidavimu padeda mums!!!

Dominika

Dalyvavimas “ savęs atradimo” programoje suteikė naujų galimybių, naują požiūrį į save, išdrąsino veikti, įkvėpė gražesniam gyvenimui. Netikėjau, kad programos metu mano galvoje gims tiek daug naujų unikalių minčių. Atsirado dvigubai daugiau sąmoningumo.

Suvokiau, kad reikia save mylėti, kaip vienintelę ir nepakartojamą asmenybę, kad reikia siekti savo kelio, nes gyvenimas trumpas. Suvokiau, kad niekas kitas nenugyvens mano gyvenimo, tik aš pati, todėl verta už kiekvieną žingsnį prisiimti atsakomybę. Viskas su polėkiu. Tuo tarpu iki tol trūko „ugnelės“, ir valios, krypties. Didžiausia transformacija, kuri manyje įvyko, vadintųsi „Aš galiu“. 

Sigita

Ilgai gyvenau paviršutinišką, labai žemišką socialinį gyvenimą, kupiną įvairių baimių, kompleksų bei nepasitikėjimo. Dėka Elados mokymų, suvokiau žmogaus išskirtinumo, jo būties esmę bei prasmę. Tai sąlygojo besąlygišką savęs priėmimą, Meilės Sau puoselėjimą bei visų gyvenimo išbandymų priėmimą su Meile ir Pasitikėjimu.

Eladai esu didžiai dėkinga už galimybę VĖL ragauti gyvenimo skonius, jais mėgautis, gyvenimu žavėtis, priimti jo dovanas, už galimybę vėl save atrasti, pažinti ir pamilti….bet pamilti ta tikrąja jėga, pasinaudojant visa išmintimi ir sąmoningumu.. Ji – tarsi mano vidinės šviesos akys, parodžiusios man DIDĮ kelią į Save, į savo moterišką prigimtį ir suvokimą, jog tik gyvenimas dabarties akimirkoje atneša didžiausią laimę ir sėkmę. Transformacija vyksta jau nuo pirmųjų susitikimų, nes išmoksti žvelgti į save iš vidaus, valyti save iš pat gilumos, analizuoti, gilintis į savo nerimus ir baimes. O kai susiduri akistata su savimi – įvyksta didieji stebuklai..

Dalintis
FacebookEmailCopy Link
Eiti prie įrankių juostos