Koučingas

Koučingas su Elada
Ar tau reikalingas transformacinis koučingas?
 
Paskaityk, gal atpažįsti save? 
 
Dažnai jauti baimę išsakyti savo nuomonę, tiesiog pasidalinti savo mintimis, taip pat jauti baimę ką apie tave pagalvos kiti, nerimą kad kažkaip ne taip pasielgsi, ne tą pasakysi, o gal kad tavęs nesupras, nepriims... pavargai bijoti?
 
Tu bijai tiesiog laisvai būti savimi, jeigu nuoširdžiai - tai nebeatsimeni, kada laisvai nusijuokei, per daug negalvodama kažką pasakei, nuolatos jautiesi įsitempusi ir  pavargusi, gyvenimas tau atrodo sunkus?
 
Kad ir ką bedarytumei ar kaip beatrodytumei, dažniausiai jautiesi nepakankama...  nepakankamai gera, graži, ypatinga... tarsi visos kitos moterys būtų už tave geresnės.
 
Nuolatos abejoji savo pačios nuomone, todėl labiau pasitiki kitų, dažnai statai į priekį vyro, vaikų, tėvų, kolegų, draugų poreikius ir lūkeščius, neretai save palieki sąrašo gale.
Gal turi svajonių, bet bijai daugiau svajoti, nori siekti tikslų, bet sunku tai padaryti, išsibarstai, pervargsti nuo savo vidinio chaoso, trūksta entuziazmo, tikėjimo ir vilties tavo gyvenime?
 
Nepasitiki savimi, savo idėjomis, dažnai abejoji savimi, nori kažką keisti bet nežinai nuo ko pradėti, skaitai saviugdos knygas, bet praktiškai negali pritaikyti išminties, ir gyvenimas toliau nesikeičia...

 
Elada Koučingas"Mieloji, noriu tau pasakyti kad labai gerai žinau kaip tu jautiesi, kaip kankiniesi, nes pati nuo pat paauglystės iki 30 - ties kovojau su visom šitom baimėm, nepilnavertiškumo kompleksu, nerimo sutrikimais, vidiniais blokais… kankinausi tol, kol nenusprendžiau nuoširdžiai atsiduoti pokyčiams ir galutinai transformuoti savo gyvenimą. Jeigu nori daugiau paskaityti apie mano istoriją, apsilankyk čia.
 
Naudodama asmeninio tobulėjimo praktikas po truputį išmokau susitvarkyti su nerimu, panikos atakomis ir baime. Atradau streso malšinimo būdus, pradėjau rimtai gilintis į save - kodėl esu tokia kokia esu, kodėl darau tam tikrus sprendimus, kodėl jaučiuosi taip kaip jaučiuosi. Mano gyvenimo transformacija išties kvapą gniaužianti. Paprasta marijampolietė, be jokios finansinės paramos, "rimto" užnugario paėmė ir pakeitė savo gyvenimą.
Mano transformacija iš nepasitikinčios, išsigandusios, pasimetusios ir abejojančios moters į laimingą, kūrybingą, harmoningą asmenybę man pačiai atrodo stebuklinga. Esu moteris, kuri drąsiai gali būti savimi, be atsiprašinėjimų, be baimių. Esu moteris, kuri gerai save pažįsta, jaučiasi laiminga, galinti kurti savo gyvenimą pilną darnos, visapusės gausos, harmonijos ir prasmingos veiklos. 
 
Žinau, kad ir tu svajoji apie laimingesnę savijautą, šypseną savame veide, daugiau darnos ir harmonijos savo vidiniame pasaulyje ir išoriniame gyvenime. Tai ne tik mano svajonė - tai  kiekvienos moters svajonė. Drąsiai tą sakau, nes dirbau su šimtais moterų, kurios labai panašios į tave, tad noriu tau priminti kad gyventi prasmingesnį ir šviesesnį gyvenimą yra įmanoma kad ir kur tu bebūtumei, kad ir kaip besijaustumei šiandien." Elada Eimaitė Elurija
 
Ką sako moterys, tokios pačios kaip tu, išbandę transformacinį koučingą su Elada:

Labai svarbu, kad tu suprastum: Nei aš nei moterys, kurių atsiliepimus skaitei, nėra išskirtinės. Mes esame paprastos moterys, mamos, draugės, kurios tiesiog nori gyventi kitaip. 

Dirbdama su šimtais moterų seminaruose, virtualiose saviugdos programose, vebinaruose, asmeninio tobulėjimo grupėse ir asmeninėse konsultacijose turėjau galimybę įsitikti kad kiekviena moteris kaip ir aš ar tu, trokšta pamilti save, ir siekia laimingesnio bei prasmingesnio gyvenimo. Ir visai nesvarbu ar ji dvidešimtmetė, ar brandi penkiasdešimtmetė, ar ji ištekėjusi ar išsiskyrusi, ar karjeros moteris ar namų šeimininkė.

Konsultacijose ir saviugdos programose mokau vertinti savo unikalumą, savitumą, subalansuoti savivertę ir pradėti kultivuoti tikrąją meilę sau.

Ugdau moters emocinį intelektą  tam kad ji laisvai naviguotų emocijų pasaulyje, pasitikėtų intuicija ir moteriška prigimtimi.

Mokinu praktikuoti vidinę laisvę, atstatyti ryšį su savimi ir surasti harmoniją santykiuose su kitais.

Kiekvieną skatinu iš pagrindų pažinti savo vidų, iš esmės pervertinti savo mąstymą ir požiūrį į save, persilaužti per vidinius blokus, baimes ir transformuoti savo gyvenimišką patyrimą.

Primenu, kad kiekviena moteris yra verta laimės, darnių santykių, sėkmės, išsipildymo, vidinės ramybės, ir, svarbiausia turi teisę laisvai, džiaugsmingai, be atsprašinėjimų Būti Savimi

Nebijok Keistis

 

 Jeigu nori keistis, augti, tobulėti ir transformuoti savo gyvenimą su Elada Eimaite, rinkis:

 

 

Atsiliepimai

Greta

Niekas taip neįkvėpė ir neužvedė ant kelio kaip Elada! Nuo to laiko kai pasiryžau dalyvauti “Meilės Sau” kurse, mano požiūris į viską pasikeitė kardinaliai. Šio kurso metu viskas susidėliojo į lentynėles, nebėra chaoso mano galvoje ir širdyje.

Elada padėjo susiprasti kas, kaip ir kodėl. Padėjo surasti ir atverti giliausias širdies kerteles, sugrįžti į sunkiausius gyvenimo momentus ir juos išgyventi kitaip, su atleidimu ir paleidimu. Labai džiaugiuosi ir dėkoju mielai Eladai, kad su didžiuliu atsidavimu padeda mums!!!

Dominika

Dalyvavimas “ savęs atradimo” programoje suteikė naujų galimybių, naują požiūrį į save, išdrąsino veikti, įkvėpė gražesniam gyvenimui. Netikėjau, kad programos metu mano galvoje gims tiek daug naujų unikalių minčių. Atsirado dvigubai daugiau sąmoningumo.

Suvokiau, kad reikia save mylėti, kaip vienintelę ir nepakartojamą asmenybę, kad reikia siekti savo kelio, nes gyvenimas trumpas. Suvokiau, kad niekas kitas nenugyvens mano gyvenimo, tik aš pati, todėl verta už kiekvieną žingsnį prisiimti atsakomybę. Viskas su polėkiu. Tuo tarpu iki tol trūko „ugnelės“, ir valios, krypties. Didžiausia transformacija, kuri manyje įvyko, vadintųsi „Aš galiu“. 

Sigita

Ilgai gyvenau paviršutinišką, labai žemišką socialinį gyvenimą, kupiną įvairių baimių, kompleksų bei nepasitikėjimo. Dėka Elados mokymų, suvokiau žmogaus išskirtinumo, jo būties esmę bei prasmę. Tai sąlygojo besąlygišką savęs priėmimą, Meilės Sau puoselėjimą bei visų gyvenimo išbandymų priėmimą su Meile ir Pasitikėjimu.

Eladai esu didžiai dėkinga už galimybę VĖL ragauti gyvenimo skonius, jais mėgautis, gyvenimu žavėtis, priimti jo dovanas, už galimybę vėl save atrasti, pažinti ir pamilti….bet pamilti ta tikrąja jėga, pasinaudojant visa išmintimi ir sąmoningumu.. Ji – tarsi mano vidinės šviesos akys, parodžiusios man DIDĮ kelią į Save, į savo moterišką prigimtį ir suvokimą, jog tik gyvenimas dabarties akimirkoje atneša didžiausią laimę ir sėkmę. Transformacija vyksta jau nuo pirmųjų susitikimų, nes išmoksti žvelgti į save iš vidaus, valyti save iš pat gilumos, analizuoti, gilintis į savo nerimus ir baimes. O kai susiduri akistata su savimi – įvyksta didieji stebuklai..

Dalintis
FacebookEmailCopy Link