Ko nedaro laimingi žmonės?

Ko nedaro laimingi žmonės?

Ar pastebėjote, kad laimingi žmonės kalba, mąsto ir apskritai elgiasi kažkaip kitaip? Rodos, jiems viskas gaunasi žymiai lengviau, paprasčiau, be ypatingų pastangų, tarsi jie gyventų visai kitoje planetoje ir jiems galiotų visai kitokios taisyklės negu mums, paprastiems laimės ieškotojams.

Rimčiau pasigilinus pastebėsite, kad laimingieji vadovaujasi šiek tiek kitokiais gyvenimo principais, kurie suprantami ir pasiekiami kiekvienam. Tai žmonės, įvaldę arba besistengiantys įvaldyti aukštesnius moralinius ir dvasinius standartus. Tai ne tik teoninės, intelektualinės tiesos, išmintingos citatos, bet praktinis tų standartų pritaikymas kasdienybėje.

Žemiau pateikiu dešimt išskirtinių dalykų, kurių nedaro laimingi žmonės, arba 10 dalykų, kuriuos linkę daryti nelaimingieji. Perskaitykite kiekvieną punktą atidžiai ir nuoširdžiai sau atsakykite kaip dažnai laikotės vieno ar kito principo. Taip pat pasistenkite kuo atviriau atsakyti į teiginio pabaigoje pateiktą klausimą. Tikiu kad sužinosite kažką naujo.

Norėdami tapti laimingesniais pabandykite sąžiningai pritaikyti šią praktinę išmintį savo gyvenime - tikrai pastebėsite kaip jūsų pasaulis pradeda keistis, o ant veido platėja šypsena. Jau vien tai, kad skaitote šį straipsnį, rodo kad jūs norite jaustis geriau. Esate ieškotojas, o tie kas ieško turi šansų surasti. Tad linkiu surasti savo laimę.

 

10 dalykų, kurių nedaro LAIMINGI žmonės

 

  1. Nesiskundžia ir nepeikia nei kitų, nei savęs, nei aplinkybių. Skundai, nepasitenkinimas yra nelaimingų bambeklių bruožas. Pabandykite ištverti nors dieną be kabinėjimosi prie kitų. Ar sugebėsite nesiskųsti visą dieną?
  2. Nelaukia kol už juos kažkas kažką padarys. Laimingi imasi iniciatyvos, bando, ieško, nenuleidžia rankų. Jeigu norite jaustis linksmesni, nesitikėkite kad kiti tuo pasirūpins. Kada paskutinį kartą praleidote laiką nepakartojamai?
  3. Nesikrato atsakomybės už savo nuotaiką, savijautą, bei gyvenimą. Atsakomybę prisiima tie, kurie yra pasiruošę jaustis laimingi nepriklausomai nuo to, ką apie juos mano kiti. Jiems jų laimė yra jų pačių rankose. Ar jūs tikitės, kad laimę jums suteiks kas nors kitas?
  4. Neparaleidžia laiko negatyvių žmonių kompanijoje. Laimingi moka branginti savo laiką ir gyvenimą, negaišta jo su tais, kurie negatyvūs, o mėgsta kompaniją tų žmonių, kurie įkvėpia ir palaiko. Su kokiais žmonėmis bendraujate jūs?
  5. Nekompromituoja savęs. Šiems žmonėms būti savimi yra taip gyvybiškai svarbu, kaip kvėpuoti oru. Jie žino, kad laimingi jausis tada, kai sugebės išlikti sau atviri ir gerbs savo poreikius, tuo pačiu ir gerbdami kitų. Ką aukojate dėl kitų, atsisakydami savo laimės?
  6. Nesimurkdo praeities atsiminimuose. Kas buvo – pražuvo. Tai pats išmintingiausias laimingo žmogaus požiūris. Jis supranta kad praeities pakeisti negali, todėl nesimurkdo praeityje, o galvoja apie šiandieną. Ką nuveikei šiandien savo laimės vardan?
  7. Nelaiko pykčio ir nuoskaudų. Pyktis – tik deganti žarija tavo paties delne. Laimingas žmogus moka atleisti suprasdamas, kad visi mokomės iš klaidų. Atleisdamas sau ir kitiems, jaučiasi be kaltės, laisvas, išmintingesnis. Kam galėtumei atleisti jau šiandien?
  8. Neteisia savęs, taip pat kitų. Apkalbos, smerkimas, kišimasis į kitų reikalus - nelaimingų žmonių užsiėmimai. Laimingas gerbia kiekvieno žmogaus pasirinkimą suprasdamas, kad kiekvienas yra laisvas kurti savo laimę tokiais būdais, kokiais tik įsivaizduoja. Jis rūpinasi savo paties laime nelygindamas savęs su kitais. Kieno laimė svarbesnė: jūsų ar kitų?
  9. Neignoruoja savo troškimų. Laimingi žmonės nuolatos svajoja, turi ir mažų, ir didelių svajonių. Jų siekdami suranda gyvenimišką pilnatvę, kad ir kaip būtų sunku žingsnis po žingsnio juda link jos išsipildymo. Kokia tavo didžiausia svajonė ir kada link jos pajudėsi?
  10. Nereikalauja meilės. Laimingieji dosnūs, geranoriški, mylintys. Pirmiausia patys duoda, pirmi ištiesia pagalbos ranką, pirmi pasako „myliu“. Šie žmonės mato gyvenimą širdies akimis, gyvendami su džiaugsmu ir dėkingumu. O jūs? Reikalaujate ar duodate?

Pabandykite ir jūs gyventi taip, kaip gyvena laimingi žmonės. Tikiu, patiks.

Straipsnio autorė E. Eimaitė

Dalintis
FacebookEmailCopy Link

Susiję įrašai