Kaip atpažinti šviesą kitame žmoguje?

Kaip atpažinti šviesą kitame žmoguje?

Šviesa skrieja greičiau už garsą.

Keliaudama beveik 300.000 km per sekundę greičiu, šviesa akimirksniu paliečia žmogų.

 Kai sutinkate savo gyvenime šviesų žmogų, jam nereikia net nieko sakyti, jo šviesa jau seniai jus pasiekė.

 Šviesus žmogus nebūtinai turi išsiskirti iš minios, tačiau jūsų akyse jis bus išskirtinis, vidinėmis akimis pastebėsite jo švytėjimą.

 Šviesus žmogus nebūtinai kalba maldas ir nešiojasi rožančių - jo pamaldumas jaučiasi jo eisenoje, žvilgsnyje, prisilietime.

 Šviesus žmogus nebūtinai šypsosi ir laimina aplinkinius, jis moka apkabinti, sutikti jus iš širdies ir šypsosi vidumi, jumyse ištirpdydamas visas užtvaras.

 Šviesus žmogus nebūtinai privalo jums pasakyti kažką išmintingo ir niekada negirdėto. Jo žodžiai labiau primena paprastą, natūralų pokalbį, kurio metu iš apėmusio gerumo tiesiog norisi verkti.

 Šviesus žmogus ne tik mato jūsų šviesą, bet ir leidžia jums ją pačiam pamatyti akies krašteliu. Jo buvimas šalia jumyse kažką atrakina, ir jūs jaučiatės pilnesnis.

 Šviesus žmogus žino, kad jumyse dega ta pati ugnis, kad plaka ta pati širdis, kad pulsuoja tas pats gyvenimas, ir savo buvimu jums tai primena.

 Šviesus žmogus jumyse įžiebia viltį, tikėjimą, džiaugsmą, tačiau nepasisavina tų jausmų iš jūsų, greičiau lenkia galvą už galimybę jus pažinti.

 Šviesus žmogus tiesiog yra čia ir dabar, absoliučioje santuokoje su dabarties akimirka, ir draugauja su būtimi taip nuoširdžiai kaip su jumis.

 Šviesus žmogus gyvena savo gyvenimą, bet taip pat jį gyvena ir dėl jūsų. Jį sutikę jaučiatės suprasti taip, kaip niekad iki šiol, mylimi, tokie, kokie esate.

 Šviesus žmogus užkrečia dėkingumu, gėriu, nuo jo buvimo darosi šviesiau, širdis prisipildo nepaaiškinamo veržlumo, šilumos, meilės.

 Šviesaus žmogaus žvilgsnis atviras, drąsinantis. Nuo jo sklinda neįvardintas, net žodžiais neišreikštas pritarimas. Jūs jaučiatės tobulas, pilnatviškas, vientisas, gyvas, tarsi maudytumėtės gaivaus šaltinio vandenyje.

 Šviesus žmogus jus besąlygiškai myli, tai darydamas jums primena kad taip mylėti galite ir jūs.

 Šviesus žmogus kartais gali ir pats nežinoti kad jis yra šviesus. Todėl jūs jam priminkite kad jo šviesa pasiekė jūsų širdį, protą ir sielą… nes ..

Pamatyti ir Pripažinti šviesą kitame, yra Šviesaus žmogaus bruožas 

Elurija 

Dalintis
FacebookEmailCopy Link

Susiję įrašai