Interviu projektui “Laikas sėkmei”

Interviu projektui “Laikas sėkmei”

Kiekviena moteris kartais jaučiasi silpna, pasimetusi, nežinanti kur eiti ir ką keisti kad jaustųsi geriau. Asmeninis tobulėjimas yra puiki priemonė atstatyti vidinei stiprybei, pasitikėjimui, teigiamam nusiteikimui. Kai  moteris nusprendžia gilintis į save ir emociškai augti, ji išmoksta susitvarkyti su sudėtingomis situacijomis, niūriomis nuotaikomis, kebliomis būsenomis.

Aš asmeniškai "paties gyvenimo" buvau priversta augti, tobulėti ir savotiškai "susidraugauti" su niūresnėmis nuotaikomis ir situacijomis. Išmokusi labiau priimti VISKĄ, kas su manimi vyksta, kaip neišvengiamybę, būtinybę, vertybę, sugebėjau greičiau išsikapstyti iš tų nepageidaujamų situacijų ir transformuoti savo būsenas, nuotaikas ir aplinkybes į kažką kito, nuostabesnio.

Šiandien siūlau išklausyti pokalbį, kurį visai neseniai daviau "Laikas sėkmei" projektui. Pavelas klausinėjo labai įvairių klausimų, todėl manau, kad rasi įdomių dalykų ir sau. Jeigu neturi daug laiko, apačioje išvardinau įdomesnes vietas, bet jeigu nuoširdžiai - rekomenduoju išklausyti viską. 

10:00 min. Kokia yra laimingų žmonių paslaptis?
14:00 min. Ar jūs turite viską, bet vistiek jaučiate, kad jums kažko trūksta?
17:35 min. Ar turite skausmingą ryšį su mama?
22:22 min. Kaip pasikalbėti su savimi? Vidinis monologas.
37:00 min. Kaip jaučiasi savęs nemylinti moteris?
44:00 min. Ar jūsų gyvenimo istorija jus turi įgalinti, o ne sunaikinti?

Malonaus klausymo ir žiūrėjimo, ir būtinai pasidalink su kitais!

Dalintis
FacebookEmailCopy Link

Susiję įrašai