Individuali Meilės Sau programa

Individuali Meilės Sau programa


Ar tau sunku save mylėti?

Ar vertini ir brangini save?

Ar moki priimti save tokią, kokia esi?

Ar mėgsti save kaip asmenybę, moterį, žmogų?

Ar ryšys su vidumi darnus ir harmoningas?

Ar vertini savo praeitį, istoriją ir gyvenimo kelią?

Ar matai savo grožį, unikalumą ir ypatingumą?

Ar sugebi save mylėti tokią, kokia esi?

Jeigu atsakei į šiuos klausimus (ar bent vieną iš jų) "NE" - mums reikia būtinai pasikalbėti.

 

Jeigu nori VISŲ AUKŠČIAU IŠVARDINTŲ DALYKŲ, o taip pat labiau pažinti save, įsigilinti į savo elgesio ir mąstymo subtilybes, persilaužti per vidinius blokus ir supranti, kad nuo kokybiško santykio su savimi priklauso koks sėkmingas bus tavo gyvenimas, rinkis Individualią Meilės Sau programą.

 

 

Programą sudaro septynios 60 min. trukmės asmeninės sesijos (priklausomai nuo intensyvumo ir klientės situacijos pabaigti programą užtrunka apie 2 mėnesius). Vienos sesijos kaina yra 55€.

Kiekvienos sesijos metu gvildenamas klientės likimas, vaikystės istorija, susiformavę santykiai su tėvais ir kiti vidiniai bei išoriniai aspektai, darantys įtaką klientės sveikai, subalansuotai savęs vertintinimo ir meilės pajautai. Savaitės eigoje reikės išklausyti video medžiagą kurioje dėstoma meilės sau kurso teorija. Specialios saviugdos užduotys, namų darbai ir kitos metodikos padės pilnai įsigilinti į meilės sau praktiką ir padės ją integruoti į kasdienybę. Užduotys yra skirtos tam, kad klientė savarankiškai išmoktų įsigilinti į save, identifikuoti savo negatyvius poelgius, mintis, jausmus, ir kad galėtų juos pamažu keisti į teigiamus be niekieno pagalbos. Šis programa - tai gilus saviugdos, savianalizės ir savityros kursas. 

Spausk registracijos mygtuką puslapio apačioje ir automatiškai būsi perkelta į registracijos puslapį. Jame pasirink tinkamą laiką ir datą konsultacijai. Spausk ATRADIMŲ KONSULTACIJA. Jos metu išsiaiškinsime ar tau reikalinga individuali programa. Būtinai atsakyk į klausimus kuriuos gausi užsiregistravusi ir atsiųsk atgal -  tai leis man geriau pasiruošti mūsų susitikimui.

Dalintis
FacebookEmailCopy Link

Susiję įrašai