Warning: preg_match() expects parameter 2 to be string, array given in /home/svauja/domains/sviesossauja.lt/public_html/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 417

Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /home/svauja/domains/sviesossauja.lt/public_html/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 489
Dienoraštis - Gyvenimas - įdomus patyrimas - Šviesos Sauja

Dienoraštis – Gyvenimas – įdomus patyrimas

Dienoraštis – Gyvenimas – įdomus patyrimas

2 val. nakties. Pabudau ir nebegaliu užmigti. Sėdu rašyti.
 
Gyvenimas - įdomus patyrimas. Būna dienų, kada tiesiog norisi išsinerti iš savo kūno ir kažkur ištirpti, dingti.. nebekovoti, nebespręsti, nebesiaiškinti visų prasmių ir reikšmių.. tiesiog norisi tylos, štiliaus ir ramybės. Tas vidinis ir išorinis triukšmas kartais pasidaro nebepakeliamas, ir tokiomis akimirkomis beveik fiziškai jaučiu kad nebeįmanoma surasti jokių stebuklingų raktų, jokios išeities iš to amžino ieškojimo. Susidaro toks įspūdis, kad esu užburtame rate, kad niekur taip ir nenukeliavau nei dvasinėse, nei emocinėse plotmėse.. Kartais ši būsena jaučiasi kaip aklavietė, kartais kaip nuovargis, kartais kaip nusivylimas..
 
Būna dienų, minučių, akimirkų, kai jaučiuosi tokia gyva, pulsuojanti, žydinti, kad nebetelpu savyje.. it viesulo pagauta kažkur skrendu nuostabiausio grožio mintimis, intensyvaus gėrio prisotinta apglėbiu gyvenimą besąlygiškos meilės pripildyta širdimi.. Nebereikia nieko specialaus ieškoti, nieko įrodyti, niekuo būti ir nieko planuoti. Kad ir kas tuo momentu vyktų - viskas gimsta lengvai, įvykiai keičia vienas kitą kažkokioje magnetiškoje dermėje, vaizdai ryškūs, o aš savaime lyg tobulai suorkestruotoje simfonijoje skambu darniausia gaida. Jaučiu grynumą ir tikrumą savo širdyje, mintyse, sieloje.. Gilaus vientisumo jausmas pripildo kiekvieną mano esybės dalį, jaučiuosi begalinė, atvira ir tobula.
 
Dabar jaučiu štilį. Naktis tyliai stebi mane pro langą. Tyla meiliai glosto mano odą ir sielą. Žaviuosi gyvenimu. Koks vistik neapsakomai gražus šitas žemiškas patyrimas.
Kad ir kaip besistengčiau, jau žinau kad nebegaliu išmatuoti savo sielos gylio - ji begalinė. Negaliu stengtis suprasti gyvenimo - jis yra patyrimas. Man belieka skristi per tas būsenas, pasinerti į suvokimus, išjausti savijautas.. nėra prasmės ieškoti prasmės. Medis neklausia Dievo, kodėl jis auga.
 
Man belieka maudytis gyvenimo vandenyne, supuotis bangose, šildytis saulėje, palydėti saulėlydį ir pasitikti aušrą. Man belieka būti. Tiesiog būti. Gimti. Kvėpuoti. Mylėti. Jausti. Gyventi..
 
3:36 val. Šypsodama tyliai tipenu į šiltą guolį. O naktis, nieko neklausinėdama, užliūliuoja mane su meile žvaigždėtose įščiose.
 
Elurija, 2016
Dalintis
FacebookEmailCopy Link

Susiję įrašai

Eiti prie įrankių juostos