Warning: preg_match() expects parameter 2 to be string, array given in /home/svauja/domains/sviesossauja.lt/public_html/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 417

Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /home/svauja/domains/sviesossauja.lt/public_html/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 489
Asmeninio tobulėjimo grupė moterims 02.10. - 03.17.2015., Londonas - Šviesos Sauja

Asmeninio tobulėjimo grupė moterims 02.10. – 03.17.2015., Londonas

Asmeninio tobulėjimo grupė moterims 02.10. – 03.17.2015., Londonas

02.10-03.17.2015., Londone
Kiekvieną antradienio vakarą

Kaip ir kažkada žadėjau, nuo vasario mėnesio renku nedidelę asmeninio tobulėjimo grupę Londone. Mokymai truks 6 savaites, antradienio vakarais. Mano intencija yra sukurti stimuliuojančią ir motyvuojančią erdvę, kurioje galėtumėte augti, skleistis ir stiprėti. Jeigu esate kryžkelėje, norite pagerinti savo savijautą, atrasti motyvacijos įgyvendinti užsibrėžtiems tikslams arba sutikti bendraminčių, ieškančių laimės - ši grupė kaip tik jums! Jeigu jaučiate kad šitas gyvenimas yra per trumpas skųstis, tingėti, liūdėti ir nieko neveikti, jūs skaitote šį skelbimą neatsitiktinai. Tad raginu prisijungti prie progresyvių, modernių, kūrybingų žmonių grupės, kurie yra pasiruošę pozityviems pokyčiams ne tik savo viduje, bet ir savo gyvenime!

Užsiėmimai tęsis apie dvi valandas kurių metu medituosime, dirbsime su jūsų mąstymu ir įsitikinimais. Naudosime įvairias gyvenimo koučingo technikas padėsiančias jums išgryninti mintis. Mokinsimės stebėti savo emocijas, analizuosime įsitikinimus, mąstymo trukdžius. Tai švelnus, bet transformuojantis procesas. Grupės aplinkoje jausitės drąsiau ir linksmiau. Įgytos žinios ir suvoktos tiesos padės gyventi šviesesnį, prasmingesnį gyvenimą.

Kad užsitikrintumėte vietą kreipkitės elektroniniu paštu elurija@sviesossauja.lt . Telefonas pasiteiravimui - 07867361770.
Pirmas susitikimas vasario 10 dieną, antradienį, 6:45 val. vakare. Paskutinis - kovo 17 d.

Planuojama susitikimo vieta - Pimlico. Šiuo metu vyksta galutinis susitarimas dėl patalpų. Būsite informuoti artimiausiu metu.
Geriausia mokymams avėti patogius, nevaržančius rūbus. Turėkite su savimi vandens, rašiklį, užrašai bus pateikti kiekvienos dienos pradžioje.

Dalintis
FacebookEmailCopy Link

Susiję įrašai

Eiti prie įrankių juostos