Warning: preg_match() expects parameter 2 to be string, array given in /home/svauja/domains/sviesossauja.lt/public_html/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 417

Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /home/svauja/domains/sviesossauja.lt/public_html/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 489
Asmeninio tobulėjimo grupė moterims 02.10 - 03.17, Londonas - Šviesos Sauja

Asmeninio tobulėjimo grupė moterims 02.10 – 03.17, Londonas

Asmeninio tobulėjimo grupė moterims 02.10 – 03.17, Londonas

Londone 2016.01.13 – 02.03

Mokymai truks 4 savaites, trečiadienio vakarais. Pasinerkite į stimuliuojančią ir motyvuojančią erdvę, kurioje galėtumėte augti, skleistis ir stiprėti. Jeigu esate kryžkelėje, norite pagerinti savo savijautą, atrasti motyvacijos įgyvendinti užsibrėžtus tikslus arba sutikti bendraminčių, ieškančių išsilaisvinimo iš visko kas stabdo ir riboja - ši grupė kaip tik jums.

Užsiėmimai tęsis apie dvi valandas, kurių metu medituosime, dirbsime su jūsų mąstymu ir įsitikinimais. Naudosime įvairias gyvenimo koučingo technikas, padėsiančias jums išgryninti mintis. Mokinsimės stebėti savo emocijas, analizuosime įsitikinimus, mąstymo trukdžius. Tai švelnus, bet transformuojantis procesas. Grupės aplinkoje jausitės drąsiau ir linksmiau.

Įgytos žinios ir suvoktos tiesos padės gyventi šviesesnį, prasmingesnį gyvenimą. Gvildenamos temos: ribojantys įsitikinimai, meilė sau, pozityvus mąstymas, emocinė branda, meditacijos reikšmė ir vertė, žmogaus potencialas.

Kad užsitikrintumėte vietą, kreipkitės elektroniniu paštu elurija@sviesossauja.lt.
Telefonas pasiteiravimui 07867361770.

Viso kurso kaina asmeniui - £119 (už 8 valandų mokymus). Išankstinis apmokėjimas per Paypal - £33.

Siųskite pageidavimą apmokėti ir jums atsiųsiu elektroninę nuorodą. Pirmas susitikimas 2016 m. sausio 13 dieną, trečiadienį, 7pm vakare. Paskutinis - vasario 3 d.
Planuojama susitikimo vieta - South Kensington.

Dalintis
FacebookEmailCopy Link

Susiję įrašai

Eiti prie įrankių juostos