Arbatėlė Sielai – Pirmoji laida

Arbatėlė Sielai – Pirmoji laida

Apie pokyčius 

Šioje laidoje išgirsite apie pačius įvairiausius pokyčius tobulėjant ir kas vyksta arba turi įvykti žmogaus smegenyse, kad tas pokytis atsitiktų. Daugeliui mūsų yra ne paslaptis, kad svajonės, tikslai, pokyčiai taip ir lieka tik galvoje, o ne sėkmingai įgyvendinti realybėje. Gabija sako, kad mūsų gyvenime atsitiktų pokytis, jis turi atsitikti pirmiausiai smegenyse.  Sužinosite, kad pasikeisti nėra taip lengva ir kodėl smegenys iš pradžių priešinasi naujovėms, kiek laiko reikia, kad naujas įprotis prigytų ir taptų jūsų kasdienine praktika.

Kuo pokytis sudėtingesnis tuo daugiau laiko užtrunka jį integruoti į gyvenimą: karjeros pokytis, darnių santykių kūrimas, mąstymo, elgesio keitimas yra vieni iš jų. Aptarsime su Gabija kiekvieno pokyčio stadijas, tam tikrus etapus, kurie yra būdingi visiems žmoniems einantiems per spontanišką arba sąmoningą pokytį. Nedidelės, tačiau smagios užduotys padės jums atsakyti į savo asmeninius klausimus, ypač jeigu šiuo metu planuojate arba išgyvenate pokytį.

 Pokalbį veda asm. tobulėjimo ir koučingo specialistė Elada Eimaitė.

Vakaro viešnia - mokslų daktarė Gabija  Toleikytė.

 

Gabija  yra neuromokslininkė  ir  verslo  bei  karjeros  koučerė. Doktorantūros mokslinius tyrimus atliko University College London  (Didžioji  Britanija), magistratūrą–Helsinki University (Suomija) ir    bakalaurą–Vilniaus Universitete. Gabijos magistrantūros moksliniai  tyrimai sulaukė geriausio Lietuvos magistro darbo apdovanojimo iš Prezidentės Dalios Grybauskaitės.

 

Daugiau informacijos rasite: http://supergcoaching.com/

Dalintis
FacebookEmailCopy Link

Susiję įrašai