Arbatėlė Sielai – Penktoji laida

Arbatėlė Sielai – Penktoji laida

Apie dvasinį pasaulį

 

Šios nuostabios laidos tema labai aktuali asmeninio tobulėjimo fanams. Tikriausiai kontempliavote šiuos egzistencinius klausimus: kodėl aš gimiau? Kam aš čia esu? Ar esu tik kūnas, ar ir siela? Tad jeigu domina pasigilinti į dvasinį pasaulį, žmogaus energetinį kūną, čakras ir dar šį tą, kviečiu išklausyti šią laidą.

Viktorija - vakaro laidos viešnia, organizuojanti ratus moterims, šventines ciklines dienas, pasaulines meditacijas. Ji save vadina dvasinio augimo vedle ir siekia supažindinti moteris su savo pačių esme, patyrinėti vidinį pasaulį. Išgirsite apie aurą, čakrų sistemą, spalvų prasmę. Sužinosite būdus kaip rūpintis savo dvasiniu kūnu ir kaip jis yra susijęs su fizine dimensija.

 

Vakaro viešnia - asmeninio tobulėjimo ir dvasinio augimo vedlė Viktorija Šimašiūtė

Viktorija - mėgėja fotografė ir rašytoja (knyga jau pakeliui!), savęs pažinimo, asmeninio tobulėjimo ir dvasinio augimo vedlė, holistinės kūno-energetinės terapijos praktikė, intuityvaus meno bei meditacijų praktikė. Nuo mažumės intensyviai ieškojusi tiesos kuri ją išlaisvintų, po asmeninės dvasinės kelionės bei iniciacijos Maltoje šiandien Viktorija padeda žmonėms gyti, išsilaisvinti iš sustabarėjusių bei atgyvenusių įsitikinimų ar elgesio modelių, atkurti balansą tarp vidinio vyriškumo bei moteriškumo ir surasti savyje ramybę bei pasitikėjimą teikiančius vidinę išmintį, įgimtą kūrybinį potencialą bei kūrybines galias.

www.gyvenusumeile.lt

https://www.facebook.com/gyvenusumeile


Dalintis
FacebookEmailCopy Link

Susiję įrašai