Arbatėlė Sielai – Šeštoji laida

Arbatėlė Sielai – Šeštoji laida

Apie meditaciją

 

Ši laida bus įdomi tiems kas nori pagilinti savo supratimą apie meditaciją - iš kur ši praktika kilusi, kaip ją integruoti į savo gyvenimą ir kaip ją pagilinti tiems, kurie jau yra prie meditacijos prisilietę. 

Haridas pasakoja kaip išmokti stebėti mintis, kaip palaikyti vidinę mentalinę švarą ir nuo ko pradėti medituoti pradedančiajam. Sužinosi apie aktyvias ir pasyvias meditacijos formas ir kodėl meditacija puikiai atpalaiduoja žmogaus energiją, kūną ir protą.

Haridas sako: "Būdamas budrus, sąmoningas tu susilieji su visos Visatos vibracijomis, tu atsiliepi į kiekvieną judesį ir tuo metu atsitinka tavo natūralus buvimas".

Pokalbio pabaigoje kartu pamedituok su manimi ir Haridu. Meditacija tau padės įsiklausyti į save, prisiliesti prie vidinės tylos, išmokins apžvelgti savo vidinio pasaulio procesus. 

Pokalbį veda asm. tobulėjimo ir koučingo specialistė Elada Eimaitė.

Vakaro svečias - Meditacijos ir jogos meistras Arnas Kazickas Haridas

Atradęs, kad smagiausia gyvenimo kelionė prasideda tada, kai pasuki link Savęs, Haridas jau daugiau kaip 15 metų veda jogos ir meditacijos užsiėmimus ir su tuo susijusius mokymus. Dalyvauja įvairiuose saviugdos ir sveikatinimo renginiuose, organizuoja meditacijos stovyklas bei piligrimines keliones į Indiją.

Haridas taip pat yra studijos Yoga.LT įkurėjas (www.yoga.lt)

Daugiau informacijos rasite: http://www.yoga.lt/jogos-studija/

Facebook paskyra: https://www.facebook.com/arnas.kazickas

Dalintis
FacebookEmailCopy Link

Susiję įrašai