Arbatėlė Sielai – Aštuntoji laida

Arbatėlė Sielai – Aštuntoji laida

Apie Meilę Sau

Daugelis moterų traktuoja Meilę Sau kaip paprastą rūpestį savimi, sveikesnę mitybą, grožio procedūras, gal netgi masažą. Ir tai yra labai puiku - gera pradžia, kaip sakoma! Visgi tikroji Meilė Sau apie kurią aš mokau, apie kurią kalbu su savo moterimis ir kurią kultivuoju savo gyvenime pati yra kur kas gilesnė, apimanti visus mūsų egzistencijos lygius - fizinį, emocinį ir dvasinį. Giliai širdyje tikiu, kad jeigu kiekviena moteris žinotų mano mokomus principus, būtų išties laimingesnė, labiau pasitikinti savimi ir, žinoma, galinti gyventi savo svajonių gyvenimą.

Jeigu neturi galimybės atvykti į seminarą, kviečiu išklausyti labai nuostabų, akis atveriantį pokalbį apie Meilę Sau su neuromokslininke Gabija Toleikyte. Išgirdusi apie mano mokymus ir apie 7-ių Meilės Sau Komponentų sistemą ji su mielu noru sutiko pakomentuoti kas vyksta mūsų smegenyse išgyvenant arba pritaikant kiekvieną Meilės Sau aspektą. Esu šimtu procentų įsitikinusi kad tau patiks. Mano darbo ir šios laidos tikslas - pagilinti Meilės Sau supratimą.

Išgirsite apie mano pačios sukurtą saviugdos sistemą, kurią sudaro septyni Meilės Sau komponentai. Žinios apie juos padės pagilinti Meilės Sau supratimą ir palengvins kasdieninę Meilės Sau praktiką.

 

Pokalbį veda asm. tobulėjimo ir koučingo specialistė Elada Eimaitė.

 

Vakaro viešnia - mokslų daktarė Gabija Toleikytė.

Gabija  yra neuromokslininkė  ir  verslo  bei  karjeros  koučerė. Doktorantūros mokslinius tyrimus atliko University College London  (Didžioji  Britanija), magistratūrą–Helsinki University (Suomija), bakalaurą–Vilniaus Universitete. Gabijos magistrantūros moksliniai  tyrimai sulaukė geriausio Lietuvos magistro darbo apdovanojimo iš Prezidentės Dalios Grybauskaitės rankų.

Daugiau informacijos rasite: http://supergcoaching.com/

Facebook paskyra: https://www.facebook.com/supergabija?fref=ts

Dalintis
FacebookEmailCopy Link

Susiję įrašai