Warning: preg_match() expects parameter 2 to be string, array given in /home/svauja/domains/sviesossauja.lt/public_html/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 417

Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /home/svauja/domains/sviesossauja.lt/public_html/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 489
Arbatėlė Sielai - Trečioji Laida - Šviesos Sauja

Arbatėlė Sielai – Trečioji Laida

Arbatėlė Sielai – Trečioji Laida

 Apie emocinį ir fizinį gerbūvį

 

Jeigu dar nesate girdėję apie holistinį refleksoterapijos metodą, jums patiks ši laida. Ši laida skirta tiems, kurie nori giliau suprasti apie stresą, jo sukeliamus simptomus ir kaip sau padėti subalansuoti savo sveikatą. Alina pasakoja, kad kiekvienas žmogus labai individualiai reaguoja į stresą ir norint jį numalšinti reikia išmokti skaityti savo kūno simptomus ir mokėti atsipalaiduoti.

Sužinosi, kad refleksologija giliai atpalaiduoja, tarsi perkrauna visą organizmą, ir aktyvuoja organų savigydą. Ši terapija padeda atsistatyti po chemoterapijų, net palengvina nepagydomų ligonių savijautą. 

Aš sutinku, kad atsipalaidavimas yra gyvybiškai svarbus mūsų psichinei sveikatai. Aptarėme su Alina lengvus ir greitus būdus, kaip sau padėti streso atveju, kaip nuraminti kūną ir mintis. Be streso, mes jaučiamės gyvybiškesni, laimingesni, kai mūsų gerbūvis subalansuotas, mums lengviau gyventi harmoningą ir šviesesnį gyvenimą. Sutinki?

                                                                                                       

Pokalbį veda asm. tobulėjimo ir koučingo specialistė Elada Eimaitė.

Vakaro viešnia - Refleksologė Alina Ribokienė. 

"Esu Refleksologė Alina. Praktikuojanti ir tikinti prisilietimo galia ir jo veiksmingumu.Tuo momentu, kai nebesinori gyventi taip, kaip gyveni, atsiranda pokyčiai, dažniausiai nelengvi, kitaip vadinami – išbandymai.

Sudėjus padus, gaunasi savotiškas kūno žemėlapis. Jame esantys taškai atspindi atskiro organo veiklą, kuriuos stimuliuojant galima pagerinti viso organizmo būklę, gerėja kraujotaka,  pakylėja nuotaika ir, rodos, atsiranda jėgų, veiksmingai paleidžia stresą ir įtampą. Refleksoterapijos momentu keliu klausimus – kodėl būtent čia skauda, ką pėda nori tuo ,,pasakyti’’, kokia emocija čia slypi ir, kas verčia mano ,,soste’’ sėdintįjį taip jaustis. 

Dažnai moterys ateina dėl streso, skubos, pasimetimo ar rutinos pavargimo, o išeina su naujais užslėptais savijautą lemiančiais atradimais.

Mano svajonė, o, gal ir tikslas – kuo daugiau mamų supažindinti su terapijos svarbumu."

Interneto svetainė: Refleksoterapija su Alina

Norintiems susisiekti dėl konsultacijų: ribokiene@googlemail.com

Dalintis
FacebookEmailCopy Link

Susiję įrašai

Eiti prie įrankių juostos