Arbatėlė Sielai – Ketvirtoji laida

Arbatėlė Sielai – Ketvirtoji laida

Apie Emocinę Higieną

Jeigu nesate nieko girdėję apie išsireiškimą "emocinė higiena", ši laida kaip tik jums! Išgirsite apie tai, kodėl žmogui svarbu rūpintis savo emocijomis, kaip reikia prižiūrėti emocinį kūną, kokios procedūros padeda išsivaduoti iš nemalonių, intensyvių jausmų ir baimių. Susipažinsite su tam tikra terapija - Emocinės Laisvės Technika, dar kitaip vadinama Tapingu.

Mūsų vakaro viešnia, sertifikuota Tapingo specialistė Sandra Varanavičė pasakoja, kad tapingas pasaulyje yra taikomas labai plačiai - šis metodas veikia emocinių smegenų dalis, būtent todėl yra labai veiksmingas. Patirti pyktį, nepasitenkinimą, liūdesį yra normalu, kaip ir visas kitas emocijas, tačiau problema atsiranda tada kai tose sudėtingose būsenose mes užsibūname per ilgai. Tapingas puikiai padeda išvalyti susikaupusias nerimo, streso savijautas, įvairias emocines priklausomybes. Emocinė laisvė - tai yra nejausti užsibuvusių, varginančių būsenų, kitaip tariant rūpintis emocine švara kas dieną. 

Vakaro viešnia - Sertifikuota Tapingo Praktikė Sandra Varanavičė.

Pokalbį veda asm. tobulėjimo ir koučingo specialistė Elada Eimaitė.

Sandra yra mokymų trenerė, tarptautinės asociacijos AAMET sertifikuota EFT (Tapingo) praktikė, „Society of NLP“ licenzijuota NLP praktikė, Vytauto Didžiojo Universitete įgijusi sociologijos, Kauno Technologijos Universitete – marketingo specialybę. Apie 10 metų dirbo farmacinėse bendrovėse. Šiuo metu yra VšĮ „Tapingo Studija“ steigėja ir vadovė bei Respublikinės Kauno ligoninės atstovė ryšiams su visuomene. Augina tris vaikus.

„Sveikatinimo idėjos man labai priimtinos, o štai tapingas visiškai atitinka mano pasaulėžiūrą: jokių cheminių ir chirurginių intervencijų, natūralu, paprasta ir saugu, net ekologiška“.

www.tapingas.lt

www.facebook.com/tapingas

Dalintis
FacebookEmailCopy Link

Susiję įrašai