Arbatėlė Sielai – Antroji laida

Arbatėlė Sielai – Antroji laida

Apie Dėkingumą

Jeigu esate savęs pažinimo kelyje, tikrai susidūrėte su dėkingumo praktika ir jos galia. Yra sakoma "dėkingi žmonės -laimingi žmonės". Plačiau ir giliau pakalbėti kas yra dėkingumas, kodėl dėkingumas mums toks svarbus, kaip jį integruoti į savo gyvenimą yra labai aktualu. Ar dėkingumas yra įgimtas, ar išugdomas? Ar dėkingumas atneša sėkmę ir laimę? Koks yra tikrasis dėkingumo apibrėžimas? Ar tai yra tik paprastas AČIŪ? O gal tai gilesnis jausmas? Gal netgi gyvenimo būdas?

Šioje laidoje išgirsite gražią "Dėkingumo žurnalo" atsiradimo istoriją, vakaro viešnios Linos Nikitinaitės asmeninę dėkingumo kelionę. Jeigu atliksite pasiūlytas dėkingumo praktikas, pamatysite kad dėkingumą visai nesunku pritaikyti kasdienybėje ir ištreniruoti save dažniau jaustis dėkingam. Įdomios gyvenimiškos istorijos sukels šypseną, palies širdį ir duos daug vertingos informacijos kurią glėsite pritaikyti jau šiandien.  

Vakaro viešnia - Lina Nikitinaitė, "Dėkingumo žurnalo" autorė, kūrėja. 

Pokalbį veda asm. tobulėjimo ir koučingo specialistė Elada Eimaitė.

"Esu Lina Nikitinaitė. Laiminga ir dėkinga asmenybė, kuri su savimi visur nešiojasi dėkingumą bei skleidžia jį aplinkui.

2015 metais gimus "Dėkingumo žurnalo" idėjai, išsikėliau tikslą padaryti laimingais ir dėkingais 1 000 000 žmonių pasaulyje, todėl jeigu įkvėpsiu Tave su savimi pasiimti dėkingumą, būsiu vienu žingsneliu arčiau tikslo. Ačiū Tau!"

 

Daugiau informacijos rasite: www.dekingumozurnalas.lt

Facebook paskyra: RASI ČIA

Dalintis
FacebookEmailCopy Link

Susiję įrašai