Apie

Elada Elurija

"Elada, Jūs esate iškirtinio šiltumo žmogus.  Turėti tokią savybę, kuri leistų nepažįstamiems žmonėms pakalbėjus su Jumis pasijusti geriau, atrasti palaikymą, šiltą žodį yra tikra dovana." 
_

"Dėkoju Aukščiausiajam  ir likimui kad atradau tai, kas man teikia stiprybės, moko mylėti gyvenimą, žmones ir save. Prireikus neretai pagaunu save beieškanti atsakymo Elados pamokymuose".

_

"Elada, Jūs puoselėjate gerumą ir šviesą, tą vidinį grožį ir skleidžiate jį kitiems. Dar kartą ačiū, to LABAI REIKIA, ir tai naudinga šių dienų psichologiškai silpniems, emociškai palaužtiems".

_

"Elada, Jūs - švytinti, išmintinga, džiuginanti, įkvepianti, motyvuojanti, žavinga, nuoširdi, neleidžianti užsimiršti, pasiduoti, nuleisti rankų, jūs esate pavyzdys ir dovana mums!"

_

"Dėkoju už įkvėpimą - visa, ką Jumyse, Elada, mačiau ir girdėjau, mane įkvepia, džiugina, kelia optimizmą būti gerai, mylinčiai, mylimai tuoj pat. Tiesiog šią minutę.  Aš galiu irgi džiugiai kaip šaltinėlis čiurlenti ir džiuginti savo mamą, vaikus, kolegas, bičiulius. Ačiū už nuoseklumą, paprastumą, koncentraciją. Medžiaga pritaikyta įvairiausių žmonių gyvenimui pasigerinti. Dėkoju už gyvenimą – naują, žavų, pilnavertį, kupiną gero brandaus jausmo, meilės, lydimą laimės." 

Elados asmeninė gyvenimo istorija gali pasirodyti niekuo neypatinga. Paprasta marijampolietė su paprasta svajone - laimingai gyventi ir turėti laimingą šeimą. Skamba išties labai kasdieniškai - juk to nori beveik kiekviena moteris, ar ne?
Tačiau nepaprasta jos istorijoje yra tai, kad iki tos laimingos svajonės prisikapstyti buvo išties labai sunku. Neatsižvelgiant į tai, visus patirtus gyvenimiškus iššūkius, sunkumus bei skausmą Elada nusprendė paversti į dovaną ir išmintį. Kokios aplinkybės ją bespaustų, ji sugebėjo surasti gėrio, šviesos ir pozityvumo bet kokiose situacijose, savyje ir kituose, ir su dar didesniu entuziazmu siekė pažaboti likimą ir aplinkybes savo pačios labui, savo išsvajotos laimingos šeimos kūrimui.
 
Patirtas psichologinis smurtas, nerimo sutrikimai, komplikuoti santykiai su mama, skaudžios skyrybos sulaukus vos 24-erių paskatino šią moterį ieškoti atsakymų į labai svarbius, tačiau neatsakytus klausimus: kodėl aš taip kenčiu? Kodėl aš jaučiuosi neverta? Kodėl kiti žmonės laimingi? Kodėl man taip baisu? Kaip surasti vidinę ramybę? Kaip jaustis laimingai? Kodėl mano toks likimas? Ar galėtų būti kitaip? Elada prisimena:
 
“Ta nesaugi ir nelaiminga septyniolikmetė, kuri norėjo išnykti nuo žemės paviršiaus, dabar yra gyva, besišypsanti, laiminga. Ta pasimetusi dvidešimtmetė, kuri jautėsi nemylima, nereikalinga ir nepilnavertiška pavirto į mylimą ir mylinčią moterį. Ta moteris, kuri jautėsi išduota, pažeminta, sutrypta ir įskaudinta užaugo į stiprią, save gerbiančią ir kūrybingą asmenybę."
 
Patirti sunkumai nepalaužė Elados noro tapti laiminga, atvirkščiai - pažadino viduje norą nepasiduoti, nesugriūti, sugebėti ieškoti išeičių iš situacijų, kurios įskaudino, žengti pirmyn, kai kiti ja netikėjo, nepasiduoti, kai buvo be galo sunku, nežaisti purvinų žaidimų... Pačią juodžiausią naktį gimė noras ir Sau, ir gyvenimui įrodyti kad jos istorija yra šviesi, gerumo, šilumos pilna, kad susiklostę aplinkybės, vidinė kančia neturi tęstis visą gyvenimą, kad galima išsilaisvinti iš skausmo, nepilnavertiškumo, nerimo, baimių ir smurto pasekmių. Kad įmonoma pakilti aukščiau visko.
 
"Kai giliai savo širdyje nusprendžiau žūtbūt surasti išeitį, pakeisti savo likimą, nustoti bijoti, kentėti ir būti silpna, mano gyvenimas pasikeitė. Nesakau, kad tai įvyko per vieną naktį - tai užtruko ne vienerius metus, bet kai supratau, kad pati turiu keistis, pradėjo keistis ir mano aplinka”.
 
Elada vadina savo gyvenimo istoriją sąmoninga vidinio augimo ir emocinės brandos kelione. Ji tęsiasi daugiau nei dvidešimt metų. Siekis paversti savo gyvenimą harmoningesniu, šviesesniu ją nukreipė pas pačius įvairiausius specialistus: astrologus, ezoterikus, budistus, bioenergetikus, gyvenimo trenerius, psichologus, ir netgi aiškiaregius. Bandydama išspręsti savo nelaimingumą, ji griebėsi skaityti savipagalbos knygas, lankytis saviugdos seminaruose ir siekti visapusiško savęs pažinimo.  Troškimas pirmiausiai padėti sau ilgainiui peraugo į norą padėti kitiems. Iš čia gimė Elados profesija.
 
"Kiekvienas sutiktas mokytojas, žmogus, savaip prisilietė prie mano pačios gyvenimo istorijos. Vieni padėjo savo žiniomis, kiti savo palaikymu, treti išmokė mane dar labiau pasikliauti savimi. Pas vienus gydžiausi, pas kitus mokiausi. Su tikslu - gyventi laimingą gyvenimą, kurio esu verta".
 
sertifikatasSavo asmeniniame tobulėjimo kelyje ji yra susitikusi su moderniais dvasiniais mokytojais Wayne Dyer, Louise Hay, Brian Weiss, Esther Hicks. Studijavusi su pasaulinio lygio sėkmės ir gyvenimo treneriais Bob Proctor, Anthony Robbins, Brendon Buchard, Gina Devee. Elada yra sertifikuota Koučingo specialistė, 2013 m. baigusi studijas Didžiojoje Britanijoje. Taip pat yra Tarptautinės Koučingo federacijos narė.
 
Šviesos Saujos svetainė buvo sukurta 2009 metais su intensija ir misija šviesti moteris, dalintis informacija ir žiniomis, kurios pačiai padėjo atsistoti ant kojų, sustiprėti. Saviugdos knyga “Menas būti laimingam”, išleista 2012 metais, susilaukė šilčiausių skaitytojų įvertinimų. Nuo 2013 metų Elados organizuojamose saviugdos programose, asmeninio tobulėjimo seminaruose Didžioje Britanijoje ir Lietuvoje apsilankė šimtai moterų.
 
Taip ši paprasta, bet neprasta moteris įgyvendino savo svajonę - Elada yra laimingai ištekėjusi ir su vyru Simonu skaičiuoja 15-tus bendro gyvenimo metus. Jų darnioje šeimoje auga trys vaikai. Pati Elada sako:

Elada

 

"Aš esu be galo laiminga, kad gyvenu savo svajonių gyvenimą, ir nors jis stebuklingas man, iš šono žiūrint jis niekuo neypatingas. Esu intravertė, jautrios sielos knygų graužikė. Didelę laiko dalį praleidžiu namie tiesiog svajodama arba gilindamasi į eilinę saviugdos knygą.

Kai susidėlioju namų ruošą, pasirūpinu vaikais, pasineriu į kontempliaciją apie žmogaus gyvenimo prasmę, mėgstu būti tyloje, apmąstydama egzistencinius klausimus. Toliau ieškau atsakymų kaip būti savimi ir meistriškai įgyvendinti misiją, kurią man lėmė likimas - tarnauti žmonėms.

 

Kai 2011 metais rašiau knygą "Menas būti laimingam", džiaugiausi kad esu laiminga pati - buvau euforijoje kad atradau savo nelaimingumo šaknis ir galėjau transformuoti savo gyvenimą. Šiandien, dirbdama su moterimis, vis labiau ir labiau noriu, kad kuo daugiau moterų išmoktų jaustis laimingomis. Aš žinau kad tai yra įmanoma!

 

Gal jūs palaikysite mane naivia, bet aš tikiu, kad būdama laiminga, kiekviena moteris po truputėlį keičia pasaulį. Ir šitam pasauliui tikrai labai reikalingos laimingos ir stiprios moterys!".

 

 
Elada Eimaitė yra sertifikuota asmeninio tobulėjimo ir koučingo specialistė, Didžioji Britanija
Meditacijos mokytoja
Saviugdos knygos “Menas būti laimingam” autorė
Saviugdos seminarų, virtualių asmeninio tobulėjimo programų bei kursų kūrėja ir vedėja
Dalintis
FacebookEmailCopy Link