Warning: preg_match() expects parameter 2 to be string, array given in /home/svauja/domains/sviesossauja.lt/public_html/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 417

Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /home/svauja/domains/sviesossauja.lt/public_html/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 489
Norite jaustis laimingesni? 12 Laimės strategijų tikrai užves ant kelio!!! - Šviesos Sauja

Norite jaustis laimingesni? 12 Laimės strategijų tikrai užves ant kelio!!!

Norite jaustis laimingesni? 12 Laimės strategijų tikrai užves ant kelio!!!

Kartais kad mes jaustumės laimingi trūksta labai nedaug ir nėra taip sunku to pasiekti. Pritaikykite žemiau pateiktas strategijas savo gyvenime, elkitės taip kiekvieną dieną ir greitai pastebėsite ilgalaikį pozityvų efektą. 

Praktikuokite dėkingumą: Išreikškite dėkingumą kas dieną. Fiksuokite gražius ir nuostabius dalykus nutinkančius dienos eigoje. Tiesiog užrašykite savo dienoraštyje kas gero, mielo, ypatingo jums nutiko ir sąmoningai padėkokite sau, situacijai, kitiems žmonėms ar Visatai už gautas dovanas, patirtą gausą, pajaustą gerovę.

Kultivuokite optimizmą: Ieškokite pozityvių pusių, teigiamų aspektų kiekviename įvykyje ar situacijoje. Priimkte sprendimą matyti stiklinę pusiau pilną, o ne pusiau tuščią, situacijas su išeitimi, gyvenimą su begale galimybių. Ieškokite šviesos, gėrio, atspirties, vilties ir tikėjimo, kad ir kas benutiktų.

Venkite save lyginti su kitais:  Nustokite skųstis savo problemomis ir nelyginkite savęs su kitais žmonėmis. Įsisąmoninkite, kad lyginimas su kitais yra žalingas įprotis, atnešantis nusivylimą, susierzinimą ir pavydą. Atminkite kad kiekvienas žmogus yra savitas ir originalus, išmokite matyti savo unikalumą ir juo džiaugtis.

Praktikuokite gerumą:  Darykite kažką gero draugams, nepažįstamiems, viešai ar anonimiškai. Ištieskite pagalbos ranką. Atverkite savo širdį geriems darbams, nuoširdumui, šilumai ir supratimui. Nebijokite duoti savo laiką, rūpestį, netgi šypseną. Ilgainiui pastebėsite - kuo daugiau duosite, tuo daugiau gausite.

Puoselėkite draugystę ir kitus artimus santykius:  Investuokite laiko ir pastangų brangiausiems žmonėms. Atminkite, kad draugystė tarsi trapus, gležnas augalas. Jeigu norite, kad jis augtų ir klestėtų, nuolatos turite jį prižiūrėti. Kiekvienas ryšys reikalauja jūsų dėmesio, laiko, meilės ir nuoširdžių pastangų išlaikyti harmoniją. Laistykite augalėlį kiekvieną dieną.

Užsiimkite mylima veika:  Darykite tai, kas jus nepaprastai atpalaiduoja, įkvepia, pakylėja, išjudina jūsų kūrybiškumą ir meilę gyvenimui. Ieškokite užsiėmimų, veiklos, hobių, netgi darbo, kuriame galite užmiršti visą pasaulį, kuriame galite save išreikšti ir gerinti, praturtinti kitų gyvenimus. Mylėkite savo darbą - tuomet niekada nereikės dirbti.

Mėgaukitės gyvenimu ir jo teikiamais malonumais:  Išmokite nuoširdžiai, iki širdies gelmių, džiaugtis ir švęsti gyvenimą. Šėlkite kaip vaikai, kvatokite iš visų jėgų, leiskite sau nerūpestingai, linksmai pasinerti į patirtis, kurios atgaivina jūsų sielą ir pamaitina jūsų vidinį vaiką. Atkreipkite dėmesį į gyvenimo stebuklus, pastebėkite gyvenimo magiją. Dalinkitės šiais nuostabiais patyrimais su kitais.

Būkite pasiryžę įgyvendinti savo tikslus:  Svajokite kasdien. Vizualizuokite savo troškimus. Susikurkite vieną, du ar tris tikslus, kurie jūsų gyvenimą padarytų prasmingą, įdomų, pilnatvišką. Tvirtai, entuziastingai siekite jų įgyvendinimo. Pasikliaukite Visata ir žinojimu, kad gyvenimas jums duotas būtent dėl to, kad įgyvendintumėte savo svajones.

Mokinkitės susidoroti su problemomis, sunkumais:  Raskite būdus kaip išgyventi traumuojančias, sunkias situacijas. Lavinkite savo emocinį ir dvasinį intelektą, ugdykite vidinę stiprybę. Domėkitės žmogaus psichologija, plėskite savo požiūrį į gyvenimą, mokinkitės morališkai palaikyti kitus ir save. Grūdinkitės.

Išmokite atleisti: Kultivuokite atleidimą, emocinę švarą, susitaikymą su praeitimi ir skaudžiomis patirtimis. Parašykite laišką žmonėms, kurie jus įskaudino. Galite mintyse atsiprašyti. Nelaikykite kartėlio, atleiskite kitiems ir sau. Paleiskite širdgėlą, užgydykite sielos žaizdas. Mokinkitės iš skausmingų patirčių, leiskite sau užaugti ir gyventi toliau.

Domėkitės dvasingumu: ieškokite atsakymų apie žmogaus būtį, likimą, paskirtį. Būkite amžinas gyvenimo studentas. Skaitykite filosofinius veikalus, dvasinę literatūrą, medituokite kasdien, melskitės, suraskite kitas dvasines praktikas ir paverskite jas savo dienos ritualais. Rūpinkitės savo dvasiniu gyvenimu, savo sielos misija šioje žemėje. Būkite pilnatvėje ir harmonijoje su savimi.

Rūpinkitės savo kūnu:  Integruokite į savo kasdienybę optimalią fizinio kūno priežiūrą. Sportuokite. Darykite tai, kas jums labai patinka ir teikia džaiugsmą. Suraskite būdą, kaip sveikai bei subalansuotai maitintis. Daugiau judėkite, ilgiau miegokite, giliau kvėpuokite, būkite žaismingesni, prasmingiau bendraukite, darykite tai ko ilgitės, ką norite daryti, o ne tai ką privalote. Gerbkite ir puoselėkite savo kūną nuo galvos iki kojų pirščiukų. Gyvybingam kūne slypi gyvybinga siela.

Su meile, Jūsų Elurija 

Dalintis
FacebookEmailCopy Link

Susiję įrašai

Eiti prie įrankių juostos