10 žingsnių į laimę

10 žingsnių į laimę

Dauguma žmonių neblogai tvarkosi savo gyvenime ir tikrai atremtų tokį klausimą:  ar jūs laimingas? Įprasti atsakymai skamba taip:„tikrai negaliu skųstis“ arba „viskas tvarkoje“. Bet argi tai atsakymas? Nedaugelis šūktels - „aš nepaprastai laimingas“! Kodėl?

Laimės jausmas šiais laikais dažnai tapatinamas su finansiniu stabilumu, statusu visuomenėje. Tad kodėl pasiturintys žmonės dažnai atrodo pikti ir nepatenkinti, o pramogų pasaulio garsenybės stengiasi išsivaduoti iš žalingų įpročių ir depresijos pinklių? Visi nori būti laimingi - ir turtingi, ir vargšai. Bet ne visi žino kad žmogaus savijauta yra jo paties rankose nepriklausomai nuo to kiek jo kišenės prikimštos pinigų.

Laimės šaltinis slypi TIKRAI NE išoriniuose dalykuose. Laimės šaltinis esate jūs pats. Dažnas jaučiasi sugniuždytas negavęs vieno ar kito geidžiamo daikčiuko, o išmintingas neleidžia tokiems dalykams valdyti nuotaikos ir gyvenimo. Įsivaizduokite kaprizingą vaiką – taip elgiasi ir suaugę žmonės. Atpažįstate save? Kai tik nustosite ieškoti priežasčių kaip susigadinti sau nuotaiką. Kai tik atsisakysite savo kaprizų. Kai tik nustosite viską kontroliuoti, visus stebėti ir vertinti. Atsiras daugiau laiko pastebėti savo mintis ir savijautą. Tada beliks nukreipti žvilgsnį į aplinką kuri jus džiugina. Jeigu pasistengsite pasidžiaugti bėgančia diena – kur buvęs kur nebuvęs lengvas laimės pojūtis iš karto jus aplankys. Perskaitykite keletą praktinių patarimų apie tai kaip greičiau pasijusti laimingesniu. Ir drąsiai taikykite juos savo kasdienybėje. Sėkmės!

 10 būdų kaip greičiau pasijusti laimingesniu:
  • Vos pabudę, nusišypsokite sau. Mintyse pasakykite sau kad šiandien bus gera diena. Nusiteikite pozityviai. Laikykitės savo nusiteikimo kad ir kas benutiktų.
  • Vonioje uždainuokite savo mėgstamą dainą - kuo garsiau. tuo geriau. Tiesiog pabandykite. Tai atitrauks jūsų mintis nuo įprastų rytinių pamąstymų apie reikalus, problemas ir blogą orą.
  • Kad ir kur važiuotumėte, apsirenkite kažką gražaus, linksmo, spalvingo. Įsisekite gėlę į švarko atlapą, apsiriškite gėlėta skarele. Maloniai nustebsite kai kiti tai pastebės.
  • Būkite malonūs aplinkiniams (net ir tiems kurie apniukę). Nusišypsokite jiems ir žaismingai mirktelkite akį – gal jų nuotaika irgi pagerės? Aminkite - jūs esate savo nuotaikos šeimininkas.
  • Stenkitės atkreipti dėmesį į malonius dalykus: gražų rytą, besišypsantį praeivį, melodingą dainą... o nemalonūs dalykai tegu bus antraeiliai. Leiskite sau apie tai negalvoti nors vieną dieną.
  • Pagirkite bendradarbius ar kolegas. Nors mažu žodeliu: „Matau gerai nusiteikęs šiandien“ arba „Oi, kokia linksma jūsų rankinė“. Stebėkite savo pozityvumo efektą. Kad ir kaip jie sureaguos - leiskite sau jausti malonumą dalinant komplimentus.
  • Pietums ar priešpiečiams suvalgykite tai, ką mėgstate. Rinkitės tai, kas jums skanu, ne tai kas naudinga, reikalinga, pigu, paprasta ar greita – šiandien tikrai galite sau tą leisti.
  • Nepriekaištaukite sau jeigu kas nors nepavyksta, tiesiog išjunkite „vidinį kritikuotoją“. Kaip yra – taip gerai. Kultivuokite dieną be priekaištų sau ir kitiems. Jeigu negalite ištverti visos dienos, pradėkite nuo valandos be priekaištų. 
  • Sugalvokite vakarui mažą planą – pažiūrėti gerą filmą, paskaityti knygą, užsiimti hobiu, pasportuoti. Kažką labai mėgstamo ir mielo tik jums. Kai tai darysite, pasinerkite į veiklą su giliu pasimėgavimu ir džiaugsmu. 
  • Vėlai vakare, atsistoję prieš veidrodį vonioje, pažvelkite sau į akis, nusišypsokite ir pagirkite save už tokias nuostabias pastangas gyventi laimingiau. Prisiminkite visus gražius momentus kurie nutiko dienos metu. Būkite atviri sau ir pripažinkite kad nėra taip sunku būti laimingam. Tai jūsų PASIRINKIMAS. Ir su kiekviena ateinančia diena jums bus ŽYMIAI lengviau tokiu būti.

Su šviesia širdimi ♥

Elurija

Dalintis
FacebookEmailCopy Link

Susiję įrašai

Skip to toolbar